Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez legális oldal?!

Ez legális oldal?!

Figyelt kérdés

Totál megdöbbentem, szerintem ez felháborító!

[link]



2014. szept. 29. 20:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, okostojások, mert felháborítónak tartom, hogy valakik megszerezhetik bárkinek a jelszavát, persze nagyon remélem, hogy csak kamu az egész!
2014. szept. 29. 21:21
 12/17 anonim válasza:

Rendben ne haragudj, csak engem annyira idegesít, hogy olyan béna trükkökkel át lehet vágni az embereket és tényleg nem kell sokat tenni, hogy kihasználják az emberi érzelmeket. És van aki még pénzt csinál ilyenből.


Válaszoltam amúgy, ne fizess érte, nem fogsz kapni programot, se most se máskor főleg nem 1000 Forintért.

Egyébként szerintem ezzel fel is iratkoztál a havi sms-re, aminek nem tudod a leiratkozási válasz SMS-t.

Az ilyenek átverések, civilként aligha lenyomozható és jogi része védi egy pontig a tettes(eket).


Üdv.

2014. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Elég érdekes dolog, hogy gmailes feltörést kínál egy olyan, akinek gmailes e-mail címe van (whois adatok)... :)


"Szolgáltatásunk díja bruttó 1016 Ft"


Igazából ez a lényeg... Még a facebook "doboz" sem igazi rajta.

2014. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

" [link]


Jelentsétek itt.

2014. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez szimpla keyloggernek tűnik (nem tör fel semmit). Valószínűleg megkapja a programot, aki fizet, de nyilván saját maguknak is elküldik a leütéseket.


"Saroz Volodymyr" de szép magyar név.

2014. szept. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szolgáltatásunk díja bruttó 1016 Ft. Ez az összeg egyszeri és nem von maga után semmiféle fizetési kötelezettséget. Szoftverünket szigroúan tilos sokszorosítani illetve anyagiak ellenében szolgáltatást nyújtani vele. Itt a válasz :D.
2014. okt. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom rajtam kívül más jelentette-e, de az oldal már nem működik. :D
2014. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!