Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért nem kérhetnek pénzt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem kérhetnek pénzt? Van tartanivalóm? Hogy működnek ezek a legális fizetős oldalak? Nem értek ezekhez

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy olyan oldalra ami ingyenesnek tünt de a reg után vált nyilvánvalóvá hogy az oldal nem ingyenes. Véletlenül regeltem egy legális fizetős filmnézős oldalra. Nem akarok soha az oldal használatáért fizetni. Az oldalon feljön egy olyan ablak hogy aktiváljam az előfizetést, de én nem akarom. Az oldalról nem lehet magam törölni. Csak a kamu emailt és a születési évemet tudják. Nem kérhetnek pénzt soha? nem akarom hogy a szüleim ezért fizessenek. l/16

2014. jún. 23. 16:15
 1/2 anonim válasza:
Nem kérhetnek! Soha! Nyugi
2014. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szerződéstől függ, amit elfogadtál. A józan ész mondjuk azt diktálja, hogy az ilyen oldalak csak akkortól tegyék lehetővé a szolgáltatást, ha valaki már fizetett, hiszen nincs kedvük minden egyes alkalommal bírósághoz/közjegyzőhöz fordulni, amikor valaki regisztrál, de nem fizet.
2014. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!