Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van az a közmondás, hogy addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér! Mi a helyzet abban az esetben, ha valakit erőszakkal utasítanak a szülei, hogy olyan szakmát tanuljon, ami túlságosan költséges a saját anyagi helyzetükhöz képest és emiatt nem túl eredményes sem az iskolában, sem a munkahelyen és sem az életben? Hitelellenes az illető.

2014. okt. 4. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Költözz el, légy a magad ura!
2014. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi köze a közmondásnak a vázolt helyzethez.

Nem értem, hogy az anyagi helyzet további, túlzott terhelése miért okoz eredménytelen tanulást.

Nem igazán értem, milyen korban lehet egy gyereket akarata ellenére olyasmi tanulására utasítani, ami helyett tud jobbat.

Egyébként pedig nem lehet általánosan "teendőt" mondani.

2014. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tárgyi feltételek nem voltak meg az iskolában. Ennek ellenére elvégezte az iskolát. Munkafeltételek nem voltak meg. Ennek ellenére tudott dolgozni.
2014. okt. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!