Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sos! Önkormányzati lakásom...

Sos! Önkormányzati lakásom bérleti hosszabbítására 3-honappal később jelentkeztem. Ma bíróság küldött papirt hogy 2-napon belül adjam át a lakást. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Okt 1. én adtam be a kérelmet a hosszabbításra.Ma jött egy férfi és hozta ezt a papírt.Lehetséges hogy várnak míg elbirálják a kérelmet?

2014. okt. 6. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha bemennél, vagy éppen telefonon megkeresnéd azt, aki kompetens az ügyedben?
2014. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma bevittem a lakásügyi csoporthoz a papirt. Azt mondták utána járnak,hogy mit lehet tenni,ebben az esetben. Telefonon vissza szólnak még ma d.u. Persze nem hívtak vissza.Holnap nincs ügyfélfogadás! Szerdán pedig már jöhetnek.... :( Nincsen csalásom,barátaim.Nem tudom mit tegyek.
2014. okt. 6. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a bíróság küldött valamit, annak előzményének kellene lennie. Hiszen először fel kellene hívniuk a figyelmedet, hogy felmondják a bérleti szerződést, majd ténylegesen felmondják a szerződést, végül ki kell költöznöd. Ezek mind-mind időbe telnek, és csak akkor kerül bíróságra egy ilyen ügy, ha nem működsz velük együtt hónapok óta.
2014. okt. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!