Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi esélyem van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van, hogy nekem ad igazat a bíróság? Azt szeretném, hogy a férjem költözzön el a szolgálati bérlakásunkból ami nekem egyben a munkahelyem is. A bérleti szerződés velem van meg kötve ő csak mint férjem lakhat itt.

Figyelt kérdés
20 éve vagyunk házasok. Gyerek nincs, szeretnék új életet kezdeni. A szolgálati lakás előttünk az ő szülei bérleménye volt, az anyukája dolgozott itt. Sajnos ők már nem élnek. Testvére után örökölt egy kis lakást, azt szeretném ha oda menne.
2012. febr. 6. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem jobb ha vele beszéled meg, mert arra nem sok esély van, hogy a bíróság kiteszi onnan.
2012. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem valószínű. Mert elvégre milyen alapon is tennék ki őt. Ha lenne gyerek más lenne, de így, épp ugyanannyi joga van hozzá, mint neked, talán több is, mert a szüleié volt.
2012. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha a lakás bérleti joga korábban a férjed szüleié volt, akkor örülj, hogy egyáltalán benne lakhatsz, nem hogy még megpróbálod kitúrni onnan, akit igazából megillet. Mégis, milyen alapon akarnád onnan kirakatni, mivel vagy te különb vagy értékesebb nála? Szégyellhetnéd magad!
2012. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Emberek! Tanuljatok meg olvasni!

Ez egy szolgalati lakas, ami a kerdezo nevere van kiutalva. Hiaba voltak a ferj szulei az elozo berlok, ez nem a ferj tulajdona, hanem a munkaltatoe. Ha elvaltatok, akkor minden tovabbi nelkul ki lehet lakoltatni, mert a szerzodesben nem szerepel. Ha pedig lenne hava mennie, akkor foleg lehetne benne annyi emberseg, hogy elkoltozik magatol.

2012. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy valaki figyelmesen elolvasta a kérdésem! Nekem ez a munkahelyem is 20 éve!Én 20 éve rendben tartom a házat, ellátom a munkám, sőt 10 évig másodállásokat vállaltam, hogy több pénzünk legyen. Ezalatt ő focizni,konditerembe és kocsmázni járt a szabad idejében, ahelyett, hogy nekem segített volna.És neki van egy saját lakása!
2012. febr. 7. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Elválasz (ill. minimum elindítod a válást) és attól a pillanattól kezdve rendőrrel is kilakoltathatod, mivel ő nem szerepel bérlőként a bérleményben.


Ha be van jelentve akkor a helyileg illetékes önkormányzatnál kényszerkijelenteted és utána rakhatod ki.

2012. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!