Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » En mint munkalltato, hogyan...

En mint munkalltato, hogyan tudom leellenorizni, hogy valaki eredeti, es nem vett/hamis eretsegit mutat be?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szal, mint munkavállaló attól tartasz, h lehet a vett érettségivel lebuknál, így most ide jöttél feltenni egy kérdést munkáltatónak kiadva magadat, h felmérd az esélyeid?

Szerintem kezdésnek a helyesírást gyakorold, mert hamar le fogsz bukni.

2014. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Sehogy. Ha felmerül benned a gyanú, hogy nem eredeti a bizonyítvány, feljelentést teszel. De ezzel a helyesírással én nem nagyon firtatnám más érettségijét.
2014. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Marha egyszerű. Felhívják az érettségi bizonyítványba lévő intézményt hogy tényleg ott érettségiztél e.


Állítólag lehet venni olyat is ami rendesen be van jegyezve, tehát az iskolaigazgatón át rengeteg embert "megkentek", de ez lehet hogy egy urban legend.

2014. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Bemêsz az iskolába és megnézed a tablóképet.
2014. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
86%

"Felhívják az érettségi bizonyítványba lévő intézményt hogy tényleg ott érettségiztél e."


Nem fognak rá választ kapni. Szigorúan szabályozva van, hogy oktatási intézmény kiről, kinek milyen adatot szolgáltathat ki.

2014. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy, ahogy jobb helyeken. Adsz a jelentkezőnek egy problémát, ő megoldja. Te megvizsgálod a magoldást, ha jó, felveszed, ha nem jó, sajnálkozol. A papírokra meg fittyet hánysz.

Mondjuk Németországban nem kérdezik, van e papírod, ha német-francia tolmács kívánsz lenni. Egyszerűen csak beszéltetnek. Ott minden eldől, aminek el kell dőlnie.

2014. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

13:30-nak


Az alábbi idézetet egy ORFK-s szóvivő mondta.


„Érdemes minden esetben legalább telefonon érdeklődni a kibocsátó intézményeknél, hogy az okmányon feltüntetett sorozatszám valódi-e, és valóban az okmányt felmutató adatai szerepelnek-e rajta”

2014. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te biztos hamar kiszúrod a hamis érettségit, hiszen a tied is nyilvánvalóan az... (Ilyen írással ezer százalék, hogy nem szerezhetted meg tisztességes úton.)
2014. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem is értem, nem tök mindegy?

Ha el tudja látni a feladatot, akkor el tudja, ha nem, akkor nem.

Tök felesleges az érettségin rugózni. Főleg ilyen hatalmas gondot csinálni abból, hogy valaki az érettségijét vette-e. Érdekes munkáltató lehetsz, ha mindenkiről ezt feltételezed.

2014. okt. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" tehát az iskolaigazgatón át rengeteg embert "megkentek", de ez lehet hogy egy urban legend."


Egész biztosan az. Kezdjük ott, hogy alsó hangon három embert kéne megkenni hozzá: az igazgatót, a jegyzőt és az elnököt. Ebből az elnök idegen, nem az iskola dolgozója, nem is ismerik. Nem hiszem, hogy ezt kockáztatná valaki.

2014. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!