Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közmunka és rendszeres orvosi...

Közmunka és rendszeres orvosi kontroll hogyan egyeztethető össze?

Figyelt kérdés
Van többféle betegségem, amik miatt 2 hetente orvosi kontrollra kell járnom...de már fejben készülök arra, hogyha behívnak közmunkára, hogyan fogok eljutni az orvoshoz? Muszáj mennem, injekciót kapok! Elfogadják a szakorvosi igazolást? Van valaki hasonló cipőben?

2014. okt. 30. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy kérsz igazolást. Bonyolult, mi?
2014. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez volt a kerdesem, hogy elfogadjak-e a szakorvosi igazolast?
2014. okt. 31. 07:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megértő a munkahely, akkor elengednek, legfeljebb ledolgozod a kieső idő, hamarabb bemész, vagy később jössz el.
2014. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem próbálj meg úgy kérni az orvosodhoz (nem tudom milyen betegségeid vannak meg olyan injekció amihez muszáj bemenned mitudom én pszichiátriai,inzulin vagy más vagy más is beadhatja ha igen akkor próbálj meg ne hiányozni) időponto

t,hogy ne hiányozzál. Te érdeked! Ha az orvos empatikus akkor úgy ad mert az az érdeke,hogy a betege maradj és ne menj el máshoz!

El kell,hogy fogadják de ha rendesek a főnökeid lehet nem is kell kérni igazolást csak szólni.

2016. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!