Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van ma érvényben Magyarországo...

Van ma érvényben Magyarországon a Holokauszttal kapcsolatos törvény?

Figyelt kérdés
Az ezzel kapcsolatos szólásszabadság és nyilvános beszéd korlátozására gondolok. Tudom, hogy volt valami, de nem vagyok benne biztos hogy még mindig van-e, ha van akkor milyen formában, vagy teljesen eltörölték-e.

2014. nov. 9. 19:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Érvényben van. Nyílvánosan nem szabad a náci és a kommunista diktatúra népirtásait tagadni, lényegtelennek feltüntetni, valamint kommunista és náci jelképeket használni (kivéve ha ez csak tájékoztató jellegű, pl. törikönyv).
2014. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szóval ha tanórán tartok kiselőadást a revizionista történészek kutatásaiból, akkor ezért büntethető vagyok?
2014. nov. 9. 19:48
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

# 2/2 Időpont ma 19:48


Hát ha az a revizionista történész azt mondja, hogy náci táborok igazából wellnessközpontok voltak, akkor igen.

2014. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha 14 éves nem múltál el, semmiképpen sem büntetnek.
2014. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Mint mondtam: Ha kétségbe vonod a holokausztot ("nem is biztos hogy volt..."), vagy jelentéktelennek tünteted fel ("sokkal kevesebben haltak meg..."), akkor bajba kerülsz. Suliból is kirúgnak jó eséllyel...
2014. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Kár hogy 8 különböző forrás, 8 különböző adatot szolgáltat arról, hogy mennyien haltak meg..


Holokausz volt és van is!


60 millió indiánt öltek meg, de rájuk nincs törvény.

Közel 4 millió örvényt öltek meg, de rájuk sincs törvény.

Jelenleg is irtják a palesztínokat, eddig kb. 3 milliót öltek meg az 50-es évek óta, de van még bőven gyerek akit élőpajzsnak használhatnak.


Érdemes lenne ilyeneket megemlíteni az előadásodban. Hátha néhány embernek helyretenné az átmosott agyát...

2014. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

És mégis kik és mennyire hangosan tagadják az indián, örvény ( :-D ), vagy a palesztin nép irtását?


És hányan és mennyire hangosan holokamuznak?


És ezek után te beszélsz agymosásról...

2014. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én még szövegértésről sem merek beszélni.

Mellesleg mégis KI ÁLLÍTOTTA hogy tagadják?

Azt állítottam, hogy nincs rá törvény.

Azért nem kell rá törvény, mert az indiánok kevésbé fontosak mint a zsidók, és róluk nem készül huszonhárommilliárd órányi film.. és mégis te beszélsz agymosásról? Azért tényleg nagy az Isten állítkertje... de ha itt tartunk, légyszi mutass már egy emlékművet, ami hatmilliárd forintba került, és az örmény népirtásnak állít emléket! Köszi!

2014. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

De csak hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Nem egyszer, nem kétszer, és nem is tízszer fordult elő, hogy az izraeli külügy, mindent megtett azért, hogy ne derüljön ki, hogy fákat tépnek ki kollektív büntetésként, hogy a fegyvertelen palesztín gyerekek terroristák, a felfegyverzett BÉKÉS zsidók AK-47-el pedig "telepesek", hogy élőpajzsként használják a gyermekeket, hogy minden incidenst a zsidók kezdenek, akkor is ha a médiában már csak azt látjuk, hogy a palesztínok kezdték, hogy a kezdetleges rakétáikat lézerrel, és interkontinentális ballisztikus rakétákkal lövik szét, hogy az USA naponta 6 millió dolláros támogatást szavazott meg Izraelnek... nem kell hinni nekem, nézzél RT-t meg Al-Jazeera-t. Üdv: Egy nem-agymosott ember.

2014. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Kevered a sezlonyt a faszommal. A zsidó népirtás TÉNY. Az indián népirtás TÉNY. Mégis a sok félbites szar alak az előbbiről csak annyit tud harsogni, hogy meg se történt! Na, ez ellen szól a törvény. Vitázni lehet az áldozatok számáról, a körülményekről, de az egészet letagadni nem.
2014. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!