Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy bűncselekményt nem...

Ha egy bűncselekményt nem lehet megmagyarázni a józan ész és fizikai törvényszerűségek álltal akkor mihez kezdenek az ügyészek?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha mondjuk valakit egy ember megöl de valami természetfeletti módon. Pl: egy csettintéssel apró húscafatokká válik valaki és ezt mindenki látta akkor hogyan próbálnál rábizonyítani amikor ez nyilvánvalóan lehetetlen...


ne menjünk bele most hogy mi lehetséges és mi nem csak mondtam valamit a lényeg hogy mindenki számára nyilvánvaló de mégis elképzelhetetlen..

Mi történik ilyenkor?


2014. nov. 10. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bizonyíték hiányában felmentik a "csettintővel" szembeni figurát!

-jobb esetben-

2014. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat!

Tehát a “csettintőt” mentik fel..!

2014. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És az nem bizonyíték ha előtte ezt mondta:? "Most meghalsz"
2014. nov. 10. 23:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs adekvát ok-okozat, a tudomány mai állása szerint a csettintés nem okozhat halált (feltéve, ha valóban csak egy csettintés volt), így nem valósul meg bűncselekmény még akkor sem, ha egyébként a szándéka erre irányult.
2014. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És ha nem hagyja abba? És másokat is megöl illy módon amikor kiszabadul?
2014. nov. 10. 23:44
 6/13 anonim ***** válasza:
millió szert szippanthatsz, DE ű NE ITT!
2014. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ó te kis buta egyem a szived..ugye nem sértettelek meg?

Légyszíves próbálj meg válaszolni a kérdésre nagyon szépen kérlek légyszíves :)

2014. nov. 11. 00:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Elvétetted a kategóriát, ez itt nem az ezotéria.
2014. nov. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem nem vétettem el csak azt szeretnéd nektek semmi ezoterikus dologra nem kell válaszolni csak arra hogy működik a törvény megmagyarázhatatlan esetekben..ha megelevenedik egy paranormal activity..

Szerintem rohadtul nem tettem rossz helyre a kérdést ugyanis itt vannak olyan emberek (elvileg) akik erre a tudnak válaszolni!

Az ezoteria kategóriába nem értenek a joghoz meg a törvényekhez..bírósági eljárásokhoz értem?

2014. nov. 11. 02:07
 10/13 anonim ***** válasza:
A jégcsákánnyal elkövetett gyilkosságot olvastad?
2014. nov. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!