Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebből nekem lehet bajom?

Ebből nekem lehet bajom?

Figyelt kérdés

Halihó


Egy ismerősömnek kellett egy Beats fülhallgató ,és tudta hogy tudok rendelni neki mert én rendeltem magamnak egy weboldalról telefon tokot ahol kapni lehetett ilyen fülhallgatót 1000ft-ba.

Megkért hogy rendeljek neki ,mondtam hogy nem eredeti de kérte.

Abból nekem lehet bajom,hogy én az ő címére rendelem,mert megkért (azért rendeltem én mert ő nem ért hozzá)?


2014. nov. 12. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi bajod lenne belőle?
2014. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bumbi02 ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az volt a tv-ben,hogy mivel hamis tilos behozni,és indíthatnak ügyet is belőle.
2014. nov. 12. 13:55
 4/4 bumbi02 ***** válasza:

1. Egy rendelés lebonyolításához nem ért az ismerősöd?

2. Ha hamis az áru, és teszem azt, lebukik egy vámvizsgálaton, akkor azt a NAV megsemmisíti, és meg van a lehetősége eljárást indítani. De nem ellened. Nem az ellen indítják az eljárást, aki egy 1000 forintos hamisított fülhallgatót akart rendelni, hanem az ellen, aki nagytételben akarta ezeket behozni, és értékesíteni.

3. Nem értem, hogy miért vesztek 1000 forintos fülhallgatót online, amikor azt se tudjátok hogy fog szólni, csak lesz egy szép B betű a fületeken. Persze villogni jó, hogy hú Beatsem van, csak majd meglepődtök, hogy jobban szól a haverotok 3000 forintos noname fülhallgatója. Nem hiába kapjátok meg 1000 forintért. Csak anyni az egész, hogy egy b betűt rányomtak az oldalára egy 300 forintos fülhallgatónak, és így már 3x annyiért el tudják adni olyanoknak, akiknek nem a hangzás, hanem a kinézet számít.

2014. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!