Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bizonyos honlapon meg lehet...

Bizonyos honlapon meg lehet nézni a TAJ számhoz tartozó adatokat és észrevettem, hogy több olyan kezelést is felsoroltak/felszámítottak, amelyeken részt sem vettem?! Kinek jelezzem?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem vagyok beteges ember, alig voltam életemben orvosnál, persze, vannak kötelező dolgok, régebben tüdőszűrés, stb, az oké.

Voltam fogorvosnál szűrésen, kizárólag belekukkantott a számba és elmondta, hogy milyen szép a fogsorom, semmit nem csinált, erre látom, hogy fel van sorolva, hogy ÁLLÍTÓLAG több tömést csinált és többször fogkő eltávolítást is! Életemben nem voltam fogkő eltávolításon...


A párom adatait is megnéztük és ott is sok valótlan kezelést találtunk felsorolva.


magyarorszag.hu

[link]


Kihez kell fordulni, milyen szervnél kell jelezni, amikor ilyesmit tapasztal az ember?


Előre is köszönöm!



2014. nov. 17. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Eü-biztosítóhoz, hisz ők fizették ki a kezeléseket.
2014. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lakóhelyed szerinti illetékes OEP vagy Kormányablak-nál mindenképp jelentsd le.

2014. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Szerintetek lesz valami vizsgálat egyáltalán?

Jobban megnéztem az adatokat és olyan is szerepel a leírtakban, hogy a jelenlegi lakóhelyemtől kb. 440 km-re vettem állítólag igénybe a fogorvosi kezeléseket. (Tehát még csak nem is abban a városban élek, ahol az állítólagos fogtömések készültek.)

Azt tudjátok, hogy van-e elévülési idő?

2014. nov. 17. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
A lap alján van egy mező, ahol beírhatod.
2014. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 19. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!