Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi tanár-diák "helyzet"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi tanár-diák "helyzet". Mit gondoltok, az alább felsoroltak alapján mi lehet ennek a jóembernek a fejében?

Figyelt kérdés

Mire vélje/mire számíthat a diáklány, ha:


-a tanár folyamatosan vággyal teli szemekkel nézi, felfalja a szemével

-túlontúl kedves a diáklánnyal

-túlságosan közvetlen, személyes dolgokról beszél neki

-minden alkalmat megragad, hogy beszélhessenek, minden egyes találkozás alkalmával beszélgetést kezdeményez

-majdnem minden találkozás alkalmával beszélgetés közben megérinti a diáklányt (kar, hát, derék)

-ilyen-olyan ürüggyel találkozást szervez

-folyamatosan megkülönböztetett kedvességet tanúsít a diáklány felé

-alapvetően a diákokkal egy karót nyelt szadista zsarnok, de az "üdvöskéjével" kezesbárány

-kényszert érez rá, hogy villogjon, jó színben tűnjön fel a diáklány előtt

-a semmi ürügyén megszervezett találkozás alkalmával kettesben a diáklány családi állapota felől érdeklődik, ezt követően a mai fiúk leszólása után a saját korosztálya mellett érvel


Na most a kérdésem...melyik lehetőséget tartjátok valószínűnek?


1. Csak fantáziál, ha felkínálná magát a zsákmány, akkor természetesen nem ellenkezne, de nem feltett szándéka megvalósítani azt, ami a fejében van már jó ideje


2. Mindenhogy jelezte a lány felé, hogy nem közömbös és beindította a fantáziáját, a lányra bízza, hogy hogy dobja vissza a labdát, de neki mindegy, lesz ahogy lesz


3. Igencsak kinézte magának a lányt, és feltett szándéka felvinni a lakására


Légyszi segítsetek kiötleni, hogy melyik variáció lehet a legvalószínűbb!



2014. nov. 14. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
bármelyik lehet
2014. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Robcsi84 ***** válasza:
100%
Kati te vagy az???
2014. nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok Kati...Köszönöm az értelmes hozzászólásodat, most már okosabb lettem!
2014. nov. 14. 23:58
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha megfogod neki egy ötös. Ha szádba is veszed 5-ös minden ZH. Ha lefekszel vele átmentél minden vizsgán. Ha a perverz vágyainak is engedsz már a doktori cím sem elérhetetlen
2014. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3as meg a 2es is esélyes.. mindenesetre jobb lenne ha nem alakulna sehogy neki az állásába neked a tanulmányaidba kerülhet ...
2014. nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Robcsi84 ***** válasza:
Jó bocs, nem tudtam kihagyni, egyébként ha komolyan kérdezel, akkor szerelmes a pasas. Hogy mik a szándékai azt viszont csak ő tudhatja!
2014. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4.! Szerezz magadnak barátnőt...

5.! Én is e kettő között vacillálok, de még nem jutottam dűlőre. Kíváncsi vagyok, és utálom, ha nem tudhatok meg mindent. :D

2014. nov. 15. 00:04
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi. Azt felejtsd el hogy szerelmes. :D Arra az esély 0,00001 %. A nadrágjába szerelmes, a kérdés csak az, hogy mit akar ezzel kezdeni...
2014. nov. 15. 00:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Abból amit leírtál a másodikra lehet következtetni reálisan mert a harmadik eset a második eset határértéke.


Szóval 2, ha csak az általad vett súlytényezőket vesszük figyelembe és képes a tanár kombináltan gondolkozni.

2014. nov. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég elszánt a 3-ashoz.
2014. nov. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!