Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csendháborításnak számít?

Csendháborításnak számít?

Figyelt kérdés
A szomszédunk egy autómosóként üzemel, engedélyt kapott arra hogy a jelenleg dolgozó vasútépítő munkások az ipari gépeket lerakják nála, amikor nem használják. Nyilván lehet hallani, ha bejönnek, de olyan, mintha egy autó beállna az udvarba, nem vészes. A másik oldali szomszédja, aki havonta egyszer van itthon feljelentette őt csendháborításért, és elvették az ipari gépek tárolására kapott engedélyét. Mindkét oldalon vastag a kerítés, így a hang nem hinném, hogy csendháborításnak számít. Elképzelhetőnek tartom, hogy csak azért jelentette fel, hogy a szomszédnak ne legyen haszna, mert ugye manapság az emberek ilyenek.

2014. nov. 21. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe te inkább szerintem ne avatkozz bele - ha egyáltalán bele akarsz -, ez az ö dolguk.
2014. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen csendháborításnak számít, amit igazól, hogy elvették az eng-et amit ok nélkűl nem tesznek
2014. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak az ő dolguk. Nem igazán preferálom, hogy valaki ártson a másiknak. Nem igazán tudnék beleszólni, csak kíváncsi voltam, hogy is működik ez. Így nem lettem okosabb :D
2014. nov. 28. 20:58
 4/4 the end ***** válasza:

bezzeg a kutyatartási engedélyt senkitől se vonják meg. elég szánalmas ez a kettős mérce. bár annak se mondható, mivel itt a kutyáknak több joguk van, mint az embereknek.

és ti ehhez még asszisztáltok is.

2015. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!