Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mik a kilátásai? Egyik kedves...

Kecskeburgermenu kérdése:

Mik a kilátásai? Egyik kedves ismerősömről van szó akit kihasználtak.

Figyelt kérdés
Bejelentés nélkül dolgozott, a munkáltatója ígérgette egyfolytában, hogy bejelenti. Most a megbeszéltek ellenére elbocsájtották elég paraszt módon, és ki sem fizették teljesen. Körbejártam a témát (beszéltem vállalkozókkal, könyvelőkkel, ügyvéddel) azt mondták a munkaügyi bíróság az ő pártjára állna, mivel tudja bizonyítani, hogy ott volt, vagyona nincs, és inkább a cég zsebébe nyúlnak bele mint, hogy őt elkezdjék vizsgálgatni. Ez túl komplikált lenne számára? Van aki csak azt ajánlotta, hogy névtelenül jelentsen a navnál, hogy az ilyen kihasználós cégek lebukjanak. Vélemény?

2014. nov. 22. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Esélytelen a dolog... A fekete munka nem bizonyítható...
2014. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én se tudtam mit csinálni, amikor ugyanígy kihasználtak, senki nem volt hajlandó kiállni mellettem...
2014. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!