Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekmény 18 alatt alkohol...

Bűncselekmény 18 alatt alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nem adhatják ki, de mi van a fogyasztóval? És azért, ha alkohol van a szervezetemben?

2014. nov. 26. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tilos.
2014. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor most szilveszterkor berúghatok? :D

Ha mondjuk elmegyünk billiárdozni, ott hogy fogyasszunk piát? Van egy kisbolt ahol tudok szerezni kb. bármit, viszont nem tudom, hogy ott kiadják-e vagy előtte kell meginnunk, netán bevihetjük?

2014. nov. 26. 18:38
 3/9 A kérdező kommentje:
16-18-nak nézek ki és úgy is öltöködök.
2014. nov. 26. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vihetitek be az biztos.

Ha részegek vagytok és valami hülyeséget csináltok és összetalálkoztok egy rendőrrel, biztosan érdekelni fogja, hogy honnan szereztetek alkoholt.

Az a legegyszerűbb, ha otthon isszátok meg. De azért berúgni nem kell.

Egyébként közterületen tilos alkoholt fogyasztani 18 év felett is. Nyilván rendezvények területén lehet.

2014. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy Te? :D

Be nem vihetitek, ott ha kiadják és esetleg rosszindulatú ember is van a helyen, az a hely ahova mennétek megütheti a bokáját.

Szerintem bsszatok be előtte, vagy utána :D

2014. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én szerintem nem csinálnék hülyeséget, esküvőn is ittam elég sokat, de nem lettem részeg (3 sör, 3 pohár baileys, 1 pohár whisky, 1 nagy pohár fehér bor, 1 nagy pohár vörös, egy nagy pohár VBK, mézes pálinka) és a nem is látszott meg rajtam. 14 éves srác vagyok. És ne higyjétek, hogy valami lecsúszott csöves leszek, nagybátyám is ilyenkor kezdte, most 24 éves és igazgató (protekció nélkül). Én is jól tanulok kb. 4,8 az átlagom egy nagyon erős osztályban.
2014. nov. 26. 18:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg vizipipa bárral mi a helyzet, ott mit adnak? Követ vagy dohányt? Ha követ, akkor elmétileg ki kellene, hogy adják, mert az nem dohánytermék.
2014. nov. 26. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, meg kell kérdezni.

Vagy dobjatok össze páran egy VPra, nem olyan drágák.

2014. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát egy alkalomért nem éri meg, meg hely is kell.
2014. nov. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!