Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megszavazta a parlament a...

Megszavazta a parlament a vasárnapi pihenőnap bevezetését. Hogyan használod ki, ha eddig dolgoztál?

Figyelt kérdés
Jövő március 15-től a hét utolsó napján nem lehet majd dolgoztatni a kereskedelemben. Csak a családi kisboltok maradhatnak nyitva, ha a tulajdonos vagy a családtagja áll a pult mögé. Ön mit csinál majd ezen a napon, ha nem lehet vásárolni?
2014. dec. 16. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Azt amit eddig.A barátnőmmel kipihenjük a hét fáradalmait vagy elmegyünk ide-oda,kirándulgatunk stb.Vasárnap a 28 évem alatt még be nem tettem egyetlen üzletbe sem a lábam.Én ezt el tudom intézni hétfőtől szombatig.
2014. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"Ön mit csinál majd ezen a napon, ha nem lehet vásárolni?"


Amit eddig: pihenek.

Ki az az idióta aki épp vasárnap akar vásárolni?

2014. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Én eddig se vásároltam vasárnap, legfeljebb nagy ritkán.


Azt csinálom ez után is amit eddig. Intézem a ház körüli dolgokat, ha van valami ötletem dolgozok itthonról online, foglalkozok a gyerekkel, ilyenek.


Ettől függetlenül megértem, hogy van aki olyan munkarendben dolgozik, hogy könnyebb volt az élete amíg vasárnap nyitva voltak a boltok most valamivel kényelmetlenebb lesz a számára. Nem igazán értem mért kell törvényben szabályozni az emberek vásárlási lehetőségeit.

2014. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Én elég gyakran mentem szombaton vagy épp vasárnap vásárolni, most valószínűleg nem fogok.

De ez erősen pofátlanság, hogy ennyire bele akarnak szólni az emberek életébe.


Ráadásul elég nagy idióta aki azt képzeli, hogy emiatt nem lesznek leépítések.

DE, lesznek. Kevesebb emberórara, kevesebb ember is elég, a munkáltató pedig a profitra hajt, nem fog több embert foglalkoztatni, mint amennyi kell neki...

2014. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
akkor mi lesz azokkal, akiknek vasárnapi családi program volt a tescóban tátogatni fél napokat... :-)
2014. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!