Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a következménye ha rendőrne...

Mi a következménye ha rendőrnek adjuk ki magunkat?

Figyelt kérdés
Egy haverommal vállaltunk egy kis bulit és vetkőzést egy lány búcsún. Rendőrnek öltöztünk be. Mindenünk eredeti volt kivéve a fegyverünket(sz*r kis műanyag). Este kb fél három körül mentünk haza. Míg a járdán sétáltunk két rendőr jött ki egy épületből és oda intettek nekünk majd beszálltak a kocsiba és elhúztak. Szét röhögtünk az agyunkat utána. Mi lett volna ha rájönnek, hogy nem igazi zsaruk vagyunk?
2014. dec. 25. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Kibéreltetek volna magatoknak egy cellát jó néhány évre.
2014. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:DD

Ez jó, ezen én is gondolkodtam ez előtt, de szerintem semmi. Amíg nem adod ki magad rendőrnek, csak úgy vagy beöltözve, mint egy rendőr, addig tudtommal nem csinálhatnak semmit.

Ha odamennél valakihez, és azt mondanád, hogy jöjjön föl az útról a járdára, mintha épp rendőrként eljárnál, akkor már van rá esély, hogy lehet következménye.

2014. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen jöttünk haza a járdán. Teljesen meg feletkeztünk arról, hogy rendőrnek vagyunk öltözve. Aztán egyszer csak oda int két rendőr és akkor esett le, hogy azt hitték, hogy mi is azok vagyunk :DD
2014. dec. 25. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol vettétek a ruhát? :D
2014. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel még nem adtátok ki magatokat rendőrnek, csak a ruhátok volt olyan mint a rendőrnek.

Ha valaki felvesz egy terepszínű gatyát meg egy surranót még nem lesz egyből katona!


Ez nem büntetendő!


Az büntetendő, ha elkezded a jogkört is gyakorolni, azaz intézkedni kezdesz!


Ha odaléptek volna, egyszerűen elmagyarázzátok, hogy ti nem vagytok rendőrök, és ez csak egy jelmez amiben felléptetek, és ennyi!


Nem történt volna semmi..

2014. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a következménye, hogy lecsuknak mint a szart.
2014. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a kérdés nincs összhangban az alatta lévő kifejtéssel. nem adtátok annak ki magatokat.ennyi erővel orvosnak sem öltözhet nem orvos a farsangon mert kuruzslásért csuknák le
2014. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Legalább tudom, hogy nem követtem el bűncselekményt. A ruhát pedig egy egyenruha kölcsönzőből szereztük. A rendőr sapkát meg a piacon vettem a műanyag stukikkal együtt. :D
2014. dec. 25. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!