Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki segítsen! Sorolja fel...

Valaki segítsen! Sorolja fel milyen adófizetéssel kapcsolatos jogszabályi változások történtek mostanában?

Figyelt kérdés
kérem segítsenek, 13/f vok, suliban szorgalminak adták fel, de nem nagyon tudom pontosan, hogy mik változtak 2014- ben, nagyon sok olyan jogszabály van, amit nem értek :(
2014. dec. 26. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát, ez elég brutális feladat egy tizenévesnek, nem csodálom ha besokalltál. Igazából nekem sincs róla tételes listám, csak aktuálpolitikai események jutnak eszembe. Mi az, hogy "mostanában"? Decemberben, idén, vagy az Orbán rezsim dúlása óta?
2014. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok olyan jogszabály van, amit nem értek :(

'13 évesen??Ez olyan kamu,provokatív kérdés.

2014. dec. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelni kell, a napokban megjelenik, vagy már meg is jelent az "Adókódex" legújabb száma, benne az adózási törvényekkel. Ami új, ami változás, azt a részt mindig vastag-betűvel írják benne, onnét lehet tudni, hogy az a legújabb változás.


Jó olvasgatást a kb. 350 oldalhoz!!!

Kellemes időtöltés lesz!

2014. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Ha nem kamu kérdés, akkor egy olyan emberé, aki most szeretné kiváltani a vállalkozói igazolványát, és itt szeretne infóhoz jutni.

De hát most ideírni mindent, ami van, amikor az Adókódexben már leírták... egyszerűbb abban elolvasni, és biztos, hogy nem marad ki a listából semmi!!!

2014. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szeretné kiváltani a vállalkozói igazolványát

kérem segítsenek, 13/f vok,

Ez így mi?

2014. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen iskolába jársz, hogy 13 évesen már ilyen, és több 100 oldalt kitevő feladatot adnak még akkor is, ha szorgalmi feladat.

Akik ezzel foglalkoznak a munkájuk során, minden én elején minimum 1, de ha lehetőségük van, több napos fejtágítón vesznek részt, ahol a nav-szakemberek a lényegi változásokról több órás előadásokat tartanak, mik a változások, hogyan kell azt értelmezni, bizonyos esetekben hogyan kell alkalmazni...

... szóval iskolai szorgalmi feladatként... normális ez a pedagógus???

2014. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, sikerült megcsinálnunk, osztálytársammal összeültünk , és megoldottuk nehezen. Nem tanulunk erről csak külön beszéltünk róla, és a tanárunk kíváncsi volt egy jó jegyért ki tudja :)
2014. dec. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!