Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyed alatt felhalmozódott...

Gyed alatt felhalmozódott szabadság?

Figyelt kérdés

2009-től vagyok itthon ,az első gyermek utan a gyed lejártával kivettem a felszaporodott szabit(azt rendesen a két évre jarot kiadták)utána közvetlenül táppénz 2013-masik gyerkőc megszuletett.Eltelt itt is két év kiakarnam venni a két évre járó szabadságot ,de kozoltek velem hogy nem jar annyi amennyit egesz két évre jarna mert a két gyerkőc szül.között nem mentem vissza dolgozni.


A kérésem az lenne,hogy valami jogszabaj lenne- e az én helyzetemben?


2015. jan. 19. 13:03
 1/7 A kérdező kommentje:
*jogszabály 😊
2015. jan. 19. 13:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Roma vagy?
2015. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegy is a lenyeg hogy ma 6 eve otthon vag ideje lenne elmenni dolgozni es nem ingyenelni nemde?
2015. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az en cegembe lennel, en biztos amint visszajonnel dolgozni ra egy honapra kirugnalak.
2015. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze ,pereld be. + kerjel fizuemelest+ 3 ev extra szabit. De csak azert mert ilyen cuki smilet tudsz kuldeni
2015. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez Magyarország,tele sok "jóindulatú emberrel..."
2015. jan. 19. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert a fonokodnek kell eltartani Rikkardot es Eszmeraldat?
2015. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!