Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ügyvédek mennyire beszélik ki...

Ügyvédek mennyire beszélik ki az ügyfelüket egymás közt, azaz mennyire nem tartják be az ügyvédi titkot akár az ügyfél kárára is?

Figyelt kérdés

Én lerökönyödtem, mert egy olyanba ütköztem, akinek az első agresszív kérdése az volt, hogy ki az ügyvédem, hát gondoltam én naiv, hogy csak kíváncsiságból, igazából nem tulajdonítottam neki jelentséget, na aztán utólag jövök rá h ezek tulképpen megbeszéltek egymással minden olyan titkot, amelyek pont az ütőkártyáim lettek volna a perben, de így már királyul elcseszte őket.


Persze gyorsan váltottam, de szal ez mennyire bevett gyakorlat? Vagy kifogtam csak pont egy ilyet? Vagy ez náluk természetes, hogy az ügyfelet gátlástalanul megkopasztják, és ugyan már hol érdekli őket maga az ügy sikere?



2015. jan. 20. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagy l*szt pont a sikereik adnak hírnevek és a gazdag gyuri bácsik mennek hozzájuk. Kifogtál egy b*sz kezdő ügyvédet akit a nagyok átcsesztek.
2015. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még a rendőrökkel is kibeszélnek. Főleg, ha ők rendelték ki hivatalból.
2015. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, azt a fajtát ismerem .... és szóhoz se jutok egyszerűen. sőt, tudok olyanról h kifejezetten összejátszottak, mert ugye mit holmi védelem, a jópofizás fontosabb.
2015. jan. 20. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:

kisapám csak úgy egyébként mondom: a védelem valójában nem azért van hogy megússzon az ember minél több gazságot, hanem hogy ne húzzák rád a vizeslepedőt olyasmiért amit nem követtél el.egy ügyvéd nem attól ügyvéd büntetőügyben sem mert mittudomén jó fejnek tartja a rosszfiúkat...


de csak általánosságban beszéltem mert kb alig jön át pontosan mi a gondod

2015. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jól van akkor okosan hozzászóltál. polgári perről van szó .... (döntsd el ,akkor ott ki a bűnöző)
2015. szept. 24. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
a 3-asra reflektáltam
2015. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!