Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az előző rendszerből a besúgók...

Az előző rendszerből a besúgók jegyzetei nyilvánosságra van hozva?

Figyelt kérdés

Valahol esetleg? valami levéltárban vagy valahol?

Előre is köszönöm



2015. jan. 20. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A jegyzetek nincsenek, miért is lennének? A jelentések szerintem hozzáférhetőek a levéltárban, vagy a párt archívumában.
2015. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is lenne jó, hisz ezek olyan állampolgárokról készültek, akik nem adtak engedélyt a magánéletük kiteregetésére. Sokszor pedig nem is fedik a valóságot.
2015. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a saját magadra vonatkozó adatokat kérheted meg.

Ha kutató vagy akkor bizonyos korlátozásokkal kapsz anyagot, amit tanulmányozhatsz.

De egyszerű halandóként vasárnap délelőtti unaloműzésként nem olvasgathatsz ilyeneket. (mellékesen nem jegyzet, hanem jelentés)

2015. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Es hogyan kaphat valaki "kutato" statuszt magyarorszagon? En londonban bementem, a British Libraryba megigenyeltem leirtam, hogy mi erdekel, mit akarok kutatni, 10 percmulva mar fotoztak is az arckepes kartyahoz.
2015. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!