Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A magyar hotelekbe miert...

A magyar hotelekbe miert bevett szokas, hogy mar 10:00-kor ki kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Maximum 11:00. Mindenhol masol a vilagon 12:00 ora. 10:00 oraval megfelelbredni se tudsz rendesen se zuhanyozni meg reggelizni, foleg ha ejfel utan fekudtel le. Lopas.
2015. jan. 28. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Eleve nem értem miért nem onnantól számolják a kijelentkezés idejét,amikor beköltöztél.


Úgy lenne meg a 24 óra.

Takarítani meg lehet több műszakban is.

Éjszakai portás is van.Akkor éjszakai takarító miért ne lehetne?

2015. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne bevett szokás?

A Corinthiában, a Kempinskiben,a Parlamentben, Gellértben, Eurostarts Budapestben, Zenit Budapest Palaceban, Zarában, Opera Gardenben, Mercure City Centerben, Art'Otelban, meg még millió helyen henyélhetsz délig... Nem tudsz választani?

2015. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1-es: nem tudom, te mennyire örülnél ha hajnali 3 kor a két szomszédos szobában nekiállnának porszívózni. Azt hiszem te lennél az első aki verné a recepciós pultot emiatt.
2015. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell minden vendég után porszívózni.

Egy héten egyszer elég.

Azt meg lehet nappalra időzíteni.

2015. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
... a te szállodádba.
2015. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

De, kell minden vendég után porszívózni, illetve a fürdőt takarítani, ágyneműt cserélni


Nem hiszem, hogy örülnél, hogyha tele lenne morzsákkal meg chips maradványokkal a szoba, amiért fizetsz.


Emiatt, minden vendég után kell porszívózni, ez hozzá tartozik.

2015. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez nem a magyar hotelekre, hanem általában a szálláshelyekre jellemző. Az ok egyszerű. Te elmész, a koszos szoba ott marad utánad, a kitakarítása idő, de ott a következő vendég.

Hogy a helyreállítási időt hogy szabják meg, az elsősorban a hotel vezetésének szemléletétől, empátiájától, és a technikai lehetőségeitől függ. Na meg a foglaltság mértékétől.

Sok hotelben van lehetőség a kijelentkezés teljes napját (többnyire este hatig) pénzért megváltani.

2015. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,én attól,hogy nem otthon vagyok még máshol sem morzsálok.


De akkor is elég max sepregetni,ha találsz pár morzsát.


1 nap alatt nem keletkezik annyi pormennyiség a szőnyegben,ami meglátszana.


És a sepregetés legalább energiatakarékos.

2015. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A többi takarítás pedig végezhető hang nélkül.


És,ha mondjuk valaki bulizni szeretne menni,és hajnalban ér véget és azért alszik szállodában?

Akkor keljen fel 10 órakor?


Ha nekem lenne szállodám én biztos azon lennék,hogy a vendégek különféle igényeit kielégítsem.

2015. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk én ahol eddig albiban is laktam mindig mondták nekem a tulajok,hogy olyan,mintha ott sem laknék:D

Annyira figyelek a tisztaságra,és nem pakolok ki nagyon a lakásban:)

2015. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!