Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Illegális munka?

Illegális munka?

Figyelt kérdés

Nézzük azt hogy más emberek vagytok és gazdagok akartok lenni. Ez a célotok hogy sok pénzetek legyen. 18 évesek vagytok és itt az ideje tenni érte. Nem számít hogy illegális vagy legális csak pénz legyen benne. 0 lelkiismeret ha kell akkor lehúzol ártatlan embereket mert pénz van benne. Illetve van egy ismerősötök/családtagotok aki benne van ilyen dolgokba és szintén gazdag.

Ti hogy kezdenétek bele ebbe az egész dologba? Segítséget kérnétek az adott ismerőstől/családtagtól vagy valami mást?

Csak normális kérdéseket várok és te mit tennél az adott helyzetbe?


2015. febr. 2. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én mondjuk inkább seggen csúszva is elvégezném a mérnök informatikus szakot, akkor legálisan kereshetnék egy valag pénzt valamelyik programfejlesztő multinál, és a hatóságtól sem kéne félni, sőt verhetném a nyálam, hogy "az én adómból" tartják el az országot.
2015. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De légyszi most erre a kérdésre válaszolj. Vannak akik így vannak akik úgy gondolkodnak. Csak játsz el a gondolattal és te ebben a helyzetben mit lépnél?
2015. febr. 2. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

bűnözői szakirányultság előtt érdemes megnézni,hogy hosszabb távon passzol-e hozzád a meló.

mert egy erőszaktevőhöz,ütőemberhez nem feltétlen fog menni mondjuk,hogy fogyasztói csoportokban beszélje tele kisnyugdíjasok fejét.

vagy egy magányosan dolgozó betörőnek,bankrablónak, nehezére fog esni csapatban dolgozni,másokkal bensőségesen együttműködni.

szóval lehet,hogy az ismerősöd orientációja nem fog feküdni neked aztán lejáratod magad.

ezért érdemesebb lenne először megtalálni a saját érdeklődési területed és csak olyanba beszállni,csak akkor közösködni,ha jól átlátod és viszonylag független tudsz maradni,nem vagy senki embere,lekötelezettje.

és mivel a megszerzett pénzed illegális lesz az ismerősöd ezt tudni fogja,bármikor elveheti tőled,mert kihez mész panaszra?

ezért a kiállásodon,küzdősportok,fegyveres közelharc fejlődéseden is folyamatosan dolgoznod és edzened kell.

2015. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

"Illegális munka?"

Illegális munka nem létezik. Létezik olyan munka, melyre kell adózni, olyan is, amelyre nem kell. Az, hogy valakit átverünk, vagy kirablunk, vagy csalunk vagy ölünk, ez nem munka. A bérgyilkosság sem munka, hanem bűn. Az ilyen munka mid bűn, és nem pedig "illegális munka", mert ilyen nincs. Munka az, ha egy gyárban dolgozol napi 12 órát 80 ezer forintért, az is munka, ha közmunkát végzel, az is, ha orvos vagy, vagy ha vállalkozás csinálsz, vagy ha elszegődsz kertésznek, vagy labdaszedőnek a teniszpályán. Ez mind munka, attól függetlenül, hogy kapsz-e érte pénzt, vagy sem. Én úgy gondolom, hogy egy ember keressen magának pénzt munkával, ne pedig bűncselekményekkel próbáljon meggazdagodni. Van elég bűnöző az országban, van elég szerencsétlen ember, akik nagyon nem hiányolják, hogy kirabolják őket. Az utóbbi 1 hónapban 2 ismerősöm is meghalt, az egyik közeli volt, nem is tudom mi lenne, ha most kirabolnának. Hagyd a fenébe a bűnözést, vagy ha úgy tetszik "illegális munkát", mert nem kifizetődő.


Nézd, amit mondok teljesen komoly. ha nagyon oda vagy, vegyél egy nyelvkönyvet és tanulj meg németül, ha már tudsz angolul akkor könnyebben fog menni. Miután jól megy a nyelv, egyszerűen elhagyod az országot, és kint szerencsét próbálsz. Semmivel sincs kisebb esélyed külföldön elhelyezkedni, mint itt, ráadásul ott úgy keresnél, mint itt egyik bűnöző sem. És legális lenne. Nem kell hozzá matektudás, vagy erő, vagy hazugság, egyszerűen nyelvtudás kell. Kint jobb a helyzet, még hajléktalannak is jobb lenni, mint itt. Legalábbis Németországban. Tehát ha úgy érzed nagyon nem megy, akkor menj ki, hidd el, vagy jobb lesz, vagy nem lesz jobb, de viszont rosszabb sem. Csak légy mindig jámbor és tisztességes, mert azokat szeretik. Németországban főleg. Idővel javulni fog a helyzeted, meglátod.

2015. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Edzéssel nincs baj. Heti 4x sulyzós edzés 15 éves korom óta, úgyhogy formába vagyok illetve verekedésbe sincs baj. Ismerősöm pontosan mivel foglalkozik azt nem tudom de egy két dolog pl.: hogy embereket lehúzott sok pénzel, börtönbe kerültek stb. ha jól tudom a politikába is benne van mert elég sok politikussal találkoztam már nála mikor jöttek. De volt már egy- két verekedés is (volt mikor megverték meg fordítva). Nem amatőr bankrablós betörős sztori. De mivel elég közeli ismerős ès már régóta benne van azon gondolkoztam hogy beszélni kéne vele .


Amúgy 12 éves korom óta olvasok maffiakönyveket, filmeket nèzek. Lehet rossz út de valakinek itt is kell lennie.

2015. febr. 2. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért valamit érdemes tisztázni a maffiakönyvek általában az élő szereplőkről szólnak, ahogy a háborús könyvek is! A valóság k.rvára más ám!

Aztán, amikor majd rád kennek valami balhét, aztán húsz éves korodtól harmincötig nézheted egy fegyház falait, akkor azért jussunk eszedbe, bár nem fogunk, aki maffiakönyveken nő föl az ha beüt a valóság fogja szépen az ágyneműt, aztán kötelet csinál belőle, mikor rájön, hogy jobban elb.szta az életét mint egy piás hajléktalan...

2015. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a dologgal. A könyveket példának hoztam fel hogy régóta érdekelt a dolog. Amúgy meg mivel a politikába van a magyar maffia nem sűrűn buknak le. Más mint egy szervezett bűnözés, embercsempèszet, prostitúció, drog stb. Leginkább a lényeg hogy legyél kormánypárti és legyen ismertséged a fenti körökből
2015. febr. 2. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:

a súlyzós edzéssel kitörölheted a se-gged.

heti 3 ökölvívó edzés és 2 thai box edzés.

a tudás a képességek és a rutin a lényegi elemek,nem a látvány és még csak nem is az erő.

2015. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!