Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Warez fájlmegosztó Torrent...

Warez fájlmegosztó Torrent oldalakra feltöltés?

Figyelt kérdés

Feltöltök oldalakra filmeket zenéket,remélem nem lesz bajom belőle.Nem pénzért töltöm fel őket.

Kettő oldalon,el olvastam a NAV, illegális feltöltőket tartóztattak le,de ők haszonszerzés céljából töltöttek fel.

Itt van a kettő oldal,ahol olvastam a feltöltésről.


[link]


[link]



#film #zene #oldal #Feltöltés?
2015. febr. 15. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Nem, te más törvényeket hágsz. Ebben az esetben ugye te vagy az, aki tolvajként lop, és elérhetővé teszed másoknak. Szerzői jogsértés nevű dolgot keresd ki, illetve annak büntetés vonzatát.

Ha elkapnak és ügy lesz belőle (bár ezt nem hiszem) akkor a bíró jóindulatán múlik mennyi bírságot, és börtönt kapsz.

Persze ez ha. Itthon még nem láttam ilyet.

Letölteni legális, feltölteni nem.

2015. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én meg, akkor letöltöm őket, de jó filmeket tegyél fel kérlek!
2015. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hát!

A kiadók által reklamált bevételkiesést meg anyuci fizeti a kosztpénzből, nem?!

2015. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amire készülsz az már önmagában bűncselekmény. Ha haszonszerzés céljából teszed az csak súlyosbító körülmény.
2015. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem haszonszerzés céljából akarom csinálni,nem is akarok így pénzt keresni.

Ingyen akarom fel tölteni,pl: CinemaStore Ncore ra.

Szerintetek így se töltsek fel.

2015. febr. 15. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:

4.vagyok.


Figyelj, ezt már jobban nem lehet elmondani. Teljesen mindegy hogy hogyan, ha nem fizettél utána jogdíjat és nem kaptál engedélyt a terjesztésre akkor bűncselekmény.


Az már más kérdés hogy kis hazánkban nem igen harapnak az ilyenekre, pláne nem akkor ha ilyen elenyésző mennyiségben töltesz fel.


Évente-kétévente szoktak lenni kisebb-nagyobb razziák csak ilyen tessék-lássék módon, de akkor is csak a nagyobb halakra csapnak le. Ha megnézed az újságcikkeket akkor csak torrent vagy warezoldal tulajdonosok ellen mennek inkább, tehát az aki nagy tételben csinálja. Én még nem hallottam róla hogy ilyen pár száz/pár ezer giga feltöltés miatt valakit lecsuktak.


Az hogy a kis egyéni feltöltőket egyenként elcsípjék, arra sem anyagi sem emberi kapacitás nincs.

2015. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

YouTube-on láttam olyan videót,régebben ilyenről volt a téma feltölthetünk csak csöndbe csináljuk.

2015. febr. 15. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a zene, film és könyv LEtöltés nem bűncselekmény, a feltöltés, megosztás mindig is az volt, szoftvereknél a letöltés is.
2015. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom.

Inkább nem töltök fel semmit.

2015. febr. 15. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!