Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kinek mi a véleménye a vasárna...

Kinek mi a véleménye a vasárnapi, nyitvatartásrol? Szerintem hülyeség!

Figyelt kérdés
Azert hülyeség mert,sok ember csak hétvégén ér rà dolgozni,meg nagyon sok munkahely tönkre megy!

2015. márc. 12. 14:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

Az is hülyeség, hogy a másik 6 napon nyitva vannak.

Be kell zárni mindent, és majd mindenki azt eszi, amit megtermel magának az erkélyén.

2015. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez sehogy se jó , nincs optimális megoldás , mert extra pénzt nem kaptak az eladók . Tolongás lesz a szombati napon és már most van üzlet ami 20 óra helyett 22 órakor zár . A munkatársaknak lett ez nagyobb gond meg jó sok embernek aki vasárnap ért rá .
2015. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
NEm értem, ez miért akkora probléma, nyugaton sehol soncsnek vasárnap nyitva üzletek, mégsem halnak éhen az emberek. (Ott is dolgoznak, ott is a legtöbben hétvégére teszik a bevásárlást, még is meg tudják oldani.)
2015. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt nem értem,hogy ebben az orszàgban ha akkora szegénység van,vasàrnaponk3nt meg nagyon sok àfa bejönne
2015. márc. 12. 14:28
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem értek a közgazdasághoz különösebben, ezért nem bocsátkoznék bele vitákba, hogy ennek milyen hatása lesz majd.


Személy szerint csak annyt tudok mondani, hogy nekem kényelmetlenebb lesz így picivel az élet.

2015. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

"nyugaton sehol soncsnek vasárnap nyitva üzletek, mégsem halnak éhen az emberek"


Te még sosem voltál nyugaton, ugye? Tájékozódj, mielőtt hülyeséget beszélsz.


Arról nem is beszélve, hogy ahol vasárnap tényleg zárva tartás van, ott nincsenek betiltva az éjjel-nappali boltok, mint nálunk lesznek. Berlinben pl. mindig be tudtam vásárolni a Spar-ban szombat éjjel, mivel hétfő reggel 6-tól szombat éjfélig folyamatosan nyitva vannak. Nálunk ezt is betiltották a narancskommunisták.

2015. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Hármas: akkor vegyük a nyugati példát? Érdekes, hogy csak a sz*r kerül át a magyar közéletbe, az 1450 eurós minimálbér (=450 000 Ft) nem.
2015. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak rosszab lesz minden ,aki azt mondja hogy természetes hogy nincs nyitva bolt vasàrnap,annak azt kivànom,hogy a benzinkuton vegyen meg egy szendvicset 300-400ft-ért,meg vegyen egy fél literes üditőt: 400ft-ért!
2015. márc. 12. 14:37
 9/20 A kérdező kommentje:
Felhàborito hogy,kint a magyar termék is olcsóbb mint nalunk!
2015. márc. 12. 14:39
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azon szoktam nevetni, amikor egyesek azt fejtegetik, hogy milyen jó lesz ez, mert a családok majd kirándulni járnak, meg étterembe, színházba, múzeumba stb.:)
2015. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!