Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy nőnek milyen joga van...

Egy nőnek milyen joga van ilyen esetekben? Néha a gyerekvállaláshoz a férfi akarata nem is szükséges, ami engem kifejezetten bosszant.

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy új párod lesz, kezditek megismerni egymást, majd következik a szex. A nő mondjatja, hogy szed fogamzásgátlót, azonban ha netán hazudik, akkor lehet valami következménye?

Vagy egy egyéjszakás kalandnál ha ezt mondja a nő, aztán kiderül, hogy mégsem szed és tehetbe esik?


Ennyi erővel egy nőnek dolgoznia sem kell. Kifog egy pénzesebb üzletembert és elcsábítja, teherbe ejti magát, majd boldogan megél a több száz ezres vagy milliós gyerektartásból...

Én ezen nagyon ki vagyok bukva.


A nőknek amúgy is sokszor elmegy az eszük, akár hosszútávú kapcsolatban is... Ha a férfi nem szeretne még gyereket 5-6 év boldog együttélés után sem, igazából akkor is dönthet a nő úgy, hogy kihagyja a tablettákat néha vagy csak úgy tesz mintha szedné, aztán előbb-utóbb becsúszik a gyerek is.


Még csak 20 éves vagyok, de szeretném már most tudni, hogy milyen törvények vonatkoznak az ilyen esetekre, mert a szüleim nagyon jómódúak, az örökségem hatalmas lesz és fogorvosi egyetemre járok, tehát a fizetésem is átlagon felüli lesz.

Szinte félek szexelni a leendő partnereimmel, mert folyton arra gondolok, hogy csak ki akar használni, aztán elúszik a vagyonom fele és a keresetem 40%-át is leadhatom hó végén..


Nem ezért küzdök, nem akarom, hohy ilyen előforduljon velem!

Egy boldog, általam megválasztott hölgytől, a feleségemtől szeretnék gyerekeket és boldogan élni együtt!


Milyen törvények vannak az ilyen esetekre? Vagy a nők önkényesen eldönthetik ezt a témát és mondhatnak amit akarnak?


(Persze, jön majd a komment, hogy használj gumit, de valamikor a kapcsolatban úgyis jön majd az a pont, hogy megbízok benne annyira, hogy csak gyógyszerrel védekezünk, azonban vannak jó színészi képességekkel megáldott személyek)


2015. márc. 23. 09:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Megértem az Ő álláspontjukat is, sok az erőszakos, nem normális férfi, aki veri és szexre kényszeríti, vagy esetleg megerőszakolják őket, és elvetetni is nagy felelősség és súlyos következményekkel is járhat, azonban a bíróság egyértelműen a nőnek ad igazat ilyen esetben.

Csak ketten voltunk ott, amikor szexuális kapcsolat történt, én is elmondhatom az igazat, de ha ő ennek az ellenkezőjét vallja, akkor is több esély van rá, hogy neki adnak igazat.

Vagy megkapja a jogát, hogy nevelje fel egyedül. Mi az, hogy az én gyerekemet(ami pl. becsúszott egy friss kapcsolatban) ő nevelheti fel egyedül?


Tehát vonatkozik bármilyen törvény is erre vonatkozóan? Általában milyen véleménnyel van erről a bíróság? Van, hogy az ítélet az, hogy elvetetik a gyereket? Pl. Ha kiderül, hogy a nő csak a pénz miatt tervezte be a gyereket magának és átvert ezzel engem. És az ilyen hogyan derül ki?

2015. márc. 23. 09:40
 2/11 anonim ***** válasza:

Tessék, meg lehet nézni:)

A hozzászólásomból egyedül csak azt kifogásolta, hogy én lenézem a nőket.

Szerinte ezt az állapotot szó nélkül el kellene fogadnom, sőt még felnéznem a nőkre:D

Hát nem szánalmas??:)

2015. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a szánalmas kedves cenzúrázó, spiclikém, hogy általánosítasz. Sajnálom, hogy nem sikerül felfognod, hogy miről beszélek. Nem azt mondtam, hogy nézz fel minden nőre, de ne is nézd le mindet.
2015. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem én vagyok a spicli, mert én nem jelentettem semmit, arról nem is beszélve, hogy az én kommentem is törölték.

Mindegy, ország-világ láthatja milyenek is valójában a nők.

2015. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Miből láthatja? Ugyanis én férfi vagyok. Komolyan érdekel. Egyéként szerencsére nem mindenki olyan, mint te.
2015. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Te egyetemre jarsz? Kizart. ha megis, akkor sajnalatos hogy ilyen sotet agyuakat is felvesznek mar a felsooktatasba.


Igen, hasznalj gumit. Ez a megoldas. Es nem, nincs olyan torveny hogy elvetessek a gyereket, te teljesen hulye vagy bammeg?


Nezz utana annak is hogy mennyi a gyerektartas. Eluszik a vagyonod fele? te megis mi a tokomrol beszelsz?

2015. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Húzz gumit a kis p:csödre!


És akkor nem lesz nem kívánt gyereked! De még csak trippered sem...


Ha valakiben megbízol, akkor megbízol. De ellenőrizheted is a gyógyszer bevételét.

Mi pl nem akartunk gyereket, mégis sokszor elfelejtettem bevenni a gyógyszert, és sokszor a férjem emlékeztetett. Még szerencse.

2015. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan, hányszor fogod még ezt a baromságot kiírni? Háromszor már tuti olvastam tőled ezt a fejtegetést!


Ha ennyire parázol a dologtól, vagyis inkább gyűlölöd a nőket, akkor ne élj semmilyen nemi életet házasságig és kész!

2015. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Van, hogy az ítélet az, hogy elvetetik a gyereket?"


Bejelenti a nő, hogy terhes lett, nyilván első hónap végén, majd tárgyalás, ami jó esetben megvan fél év alatt, s viszik a 6-7hónapos terhes nőt a kórházba, lekötözik, majd megölik a gyereket a méhben és kiveszik. Ha netalántán megszületik addigra a gyerek, a bíró veri szét a fejét a kalapácsával.


Szép kis világ lenne...

2015. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy el fog jönni a kapcsolatodban az a pont, hogy gyógyszerrel védekeztek...én pl. soha nem szednék be tabit semmilyen pasi kedvéért! Évek óta megszakítással védekezünk, gyerek még nem csúszott be ebből. Alkalmazd te is ezt és akkor sokkal inkább magadra leszel utalva, mint a nőre...mármint teherbeesés szempontjából.
2015. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!