Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyrészt sztrecs felsőket...

Ha nagyrészt sztrecs felsőket használ az ember, feltétlen szükséges abból is kifejezetten kismamákra szabottat venni?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, nadrágból már erősen kell a kismamaderékkal ellátott, de felsőből, ha nyúlékony az anyag, még jó az eddigi is. Nagy különbség van egy nevében is "kismama felső" és egy normál felső között, szóval nagyon szűk lesz, vagy ha nagyobb méretet veszek, akkor aránytalan lesz? Eredetileg is molettebb alkat vagyok.

2015. febr. 16. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a nadrágok lettek kényelmetlenek terhesen.

Úgyhogy nadrágot kellett beszereznem. Kismama-felsőt viszont egyet sem vettem, mert nagyon sok pulcsim hosszított volt, az simán jól takarta a hasam és kényelmes is volt.

2015. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én átlagos testalkattal simán hordok vegyesen sima, feszülős felsőket és kismama felsőket is, szerintem szabásfüggő, melyik jó. Most 32 hetes vagyok.

Szerintem próbálj fel pár kismama felsőt is - van, ami nagyon csini tud lenni azért, jobban felfekszik a pocakra, főleg később, ahogy majd nő :) Én kaptam párat használtan, 20-22 hetesen nem álltak jól, most viszont, hogy "van mit beletenni", sokkal csinosabbak, mint a sima felsők :D

2015. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem vettem kismama felsőket. ahogy írod sztreccs kicsit hosszabb fazonú felsőket vettem, meg olyat ami mell alatt bővül de nem kismamaként is lehet hordani. nadrágba vettem 2-3kismama nacit, meg leggingseket, nyáron volt nagy pocakom tehát kényelmes volt az is.
2015. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Én egyáltalán semmi kismama ruhát nem vettem és nem is fogok. A kismama nadrágom is annyi,hogy vastag anyagú cicanadrágot veszek fel,meg derékmelegítőt,ha hidegebb van akkor a nadrág alá egy vékonyabb cicanaci. Felsőkből pedig ugyanúgy egyszerűen csak nagyobbat veszek abból ami megtetszik. Szerintem felesleges a kismama ruha.
2015. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En decemberben szultem, egyaltalan nem vettem kismamaruhat.Hosszitott felsoket, kotott ruhakat, tunikakat hordtam a terhesseg vege fele, de mindenbol a rendes meretemet, semmibol nem vettem nagyobbat.Nekem a rugalmasabb csiponadragok is jok voltak sokaig.A terhesseg vegen tobbnyire leggingset vagy harisnyat hordtam ruhaval.A nadragaimat is fel tudtam venni egesz vegig, csak akkor mar nem gomboltam be oket, hanem gumit fuztem a gomb es gomblyuk koze.A hosszitott felso ugyis eltakarta :-)

Az elso terhessegemnel vettem kismamaruhakat, de egyaltalan nem szerettem oket.Igy most olyan ruhakat vettem, amik kenyelmesek, de egyebkent is teteszenek es pocak nelkul is szivesen felveszem oket:-)

2015. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem több dologtól függ. Egyrészt, hogy alapból milyen fazonú felsőket hordasz. Ha mondjuk hosszított, akkor sokáig jó lehet, anyagtól függően akár a végéig. Én is így gondoltam, mint te, hogy nem veszek felsőket, mert úgyis ilyen sztreccs pólókat hordok, majd nyúlnak. Nálam ott bukott meg a dolog, hogy nagyon alacsony és vékony vagyok (156 cm és 45,5 kilóval indultam), az alacsonyságom miatt nekem nem voltak hosszított felsőim, mert nem előnyös, még jobban "összenyom", viszont szintén az alkatom miatt a pocakom hamar elkezdett nőni, 16 hetesen már kb. éppenhogy a köldököm alá értek a pólóim, villant ki a hasam, és el is álltak, szóval nekem kellett vásárolgatni felsőket. Vettem pár sima hosszítottat, de ha találtam ilyen feszesebb kismama pólókat, ami jól nézett ki, abból is vettem.

A másik, hogy mennyire fontos neked, hogy megtarthasd a stílusodat terhesen is. Nekem elég fontos volt, farmer-póló-tornacipős voltam világ életemben, szóval szó nem lehetett róla egy percig sem, hogy tunikát, egyberuhát hordjak mondjuk leggings-szel, én hülyén érezném magam benne (attól még másoknak jól áll). 14 hetesen már nem jött rám egyik nadrágom se, akkor vettem két skinny fazonú kismama farmert, amik tök olyanok, mint amilyeneket amúgy is hordok, illetve a 16. hét körül vettem a stílusomnak megfelelő kismama pólókat, hosszított pólókat. Én így tök jól érzem magam, meg tudtam maradni olyannak, amilyen voltam. Persze otthon cicanacit meg mackónadrágot veszek fel, azok nyúlnak, de utcára ezeket én nem szívesen hordom, meg a cicanaciban fázom is még ilyenkor.

19 hkm

2015. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!