Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gondok lehetnek a bűnügyi...

Gondok lehetnek a bűnügyi költségből?

Figyelt kérdés
Tárgyalás lezajlott, a büntetés felfüggesztett. A bűnügyi költség viszont befizetendő. Nem lehet gond belőle, ha késöbb lesz befizetve, mert most semmiképp nem megy? (Ismétlem, NEM pénzbüntetés, bűnügyi költség, aki nem érti a különbséget az ne válaszoljon) Előre is köszi a válaszokat.(Kötekedést stb nem kérek)

2015. márc. 26. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz belőle semmilyen gond. A büntetésed letöltendőre változtatják és az ügyet lezárják.
2015. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet halasztást és részletfizetést is kérni, csak úgy önállóan ne halaszd el.
2015. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A bűnügyi költség úgy működik, mintha Gipsz Jakabnak tartoznál és azt ítélte volna meg neki a bíróság. Jön a végrehajtó, ha tud, akkor visz vagy letilt valamit, ha nem, akkor próbálkozik később, aztán vagy sikerül neki vagy nem.


Részletet és halasztást tényleg lehet kérni, de csak az után adhatják meg, ha a végrehajtó kinn volt és nem talált lefoglalni valót.


#1-nek gratulálok, biztosan jól esett neki, hogy tudatosan félrevezetett.

2015. márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.-nak köszi a választ, én is így tudtam, de azért az első válaszoló miatt kissé megijedtem:D 3.-nak ment a zöld kéz, elsőnek a piros.:)
2015. márc. 27. 09:59
 5/6 Zaur válasza:
Harmadik kommentelö ismeri ezeket a dolgokat igy ismerem en is de azt ne felejcsük ki,hogy örökölhetö az adosag függetlenül attol,hogy nem tudjak behajtani ha nincs mit! Nekem is van 2 millio es ha lenne egy gyerekem az örökölheti az en adosagom!
2018. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zaur válasza:
Leülni nem tudjak mert nincs adosok börtöne ha lenne a fel orszag sitten lenne!!!!!!!
2018. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!