Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a különbség és melyiket...

Mi a különbség és melyiket kinek kell megfizetnie? Ki kérhet a megfizetése alól mentességet?

Figyelt kérdés

1. Mi a különbség a perköltség és a bűnügyi költség között és kinek kell megfizetnie?


2. Mit jelent az elkobzás és mit jelent a vagyonelkobzás?


3. Fiatalkorú ellen rendelhet-e el a bíróság elkobzást/vagyonelkobzást vagy perköltség illetve bűnügyi költség megfizetését?


4. Fiatalkorú ellen kiszabott perköltség/bűnügyi költség megfizetésére lehet-e mentességet kérni?


5. Mennyi esély van rá, hogy esetleg egy ilyen kérelemnek helyt ad a bíróság?



2013. okt. 19. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést egyszer már feltetted, és ott válaszoltam is rá...
2013. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket. A válaszaimra részben választ kapok erről a linkről de az utolsó "5. Mennyi esély van rá, hogy esetleg egy ilyen kérelemnek helyt ad a bíróság?" kérdésemre igazából nem.


Egyébként nekem a linkelt kérdés feltevőjéhez ( CSimonD840114 ) semmi közöm nincs. Én: F.No.890704 vagyok.

2013. okt. 19. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez elég nehezen hihető, hiszen alapvetően szó szerint megegyeznek a kérdéseitek nagy részben... De nekem aztán mindegy igazából.


Az esély pedig megjósolhatatlan, mert sok mindentől függ. (Anyagi helyzet, miről van szó pontosan, milyen eljárás, stb.)

2013. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!