Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a Nemzeti Munkaügyi Hivatal...

Ha a Nemzeti Munkaügyi Hivatalba küldök egy feljelentést, az hogy kerülhet onnan ki!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A cég ahol dolgozok, új helyre költözött. Az új helyen nincs szellőzés, szabályosan fulladok mire vége a munkának, és fáj a fejem, ami nem szokott. Jeleztük a főnöknek, de semmi. Ebből elegem lett, írtam a Nemzeti Munkaügyi Hivatalnak, és diszkréciót kértem, mivel nem szeretném elveszteni a munkámat. Megtörtént a dolog, pár nap múlva hív a főnök. Megkaptam a leordítást, hogy mit képzelek én magamról, és most csak azért nem rúg ki, mert nem tud más alkalmas embert a munkakörömre. Meg kijelentette, hogy jól vigyázzak, mert mindenhol vannak emberei.


Kérdem én:


Hogy a fenébe kerülhet ki egy ilyen bizalmi dolog a hivatalból??


Így már világos, hogy miért ússzák meg ilyen sokan a horribilis lenyúlásokat... megvannak a megfelelő hivatalokban a megfelelő emberek.


Én most ennél nem akarok tovább lépni, örülök hogy maradhattam a helyemen. Csak ez nagyon felháborít, hogy csak úgy kikerülnek dolgok. Ezek után a rendőrségen sem jelentek fel senkit, mert még engem nyiffantanak ki a végén.



2015. márc. 31. 18:49
 1/6 A kérdező kommentje:

Még valami:

-Kik kezelik ezeket a leveleket? A mezei postás Józsi bácsi??

-Nem esnek át szigorú átvilágításon azokak, akik bizalmas, személyes adatokhoz hozzáférnek?

2015. márc. 31. 18:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a jogszabályokat ezzel kapcsolatban, de tegyél panaszt a hivatal vezetőjénél. Ha semmi reakció nincs, fordulj a sajtóhoz. Ha érdekes a sztorid, úgyis ráugranak.
2015. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már nem pattogok, inkább az érdekelne, mások is jártak-e így.
2015. márc. 31. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják mindent átszövő korrupciónak.
2015. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régi munkahelyemen előfordult ilyen. Azt már nem tudom, hol tett bejelentést az illető, de tudták, ki volt az, és el is küldték. Mindenesetre lett foganatja, a cég utána igyekezett szabályszerűen eljárni. Legalábbis papíron, a valóságban ez nem mindig jött össze.
2015. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és kedves utolsó kommentelő! Ez nem hivatali visszaélés? (Nem vágom ezeket...)
2015. ápr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!