Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet szervezett zaklatás...

Olgika kérdése:

Hogy lehet szervezett zaklatást bizonyítani, mi lehet bizonyítéka?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha suliba jársz, akkor az iskola pszichológust és egy tanárt vagy igazgatót keress meg. Ha felnőtt vagy, akkor a rendőrségen kérdezz rá, mi a teendőd ilyen esetben.

Amúgy a bizonyítás erősen függ a zaklatás módjától. Lehet hangfelvétel, orvosi látlelet, tanúk vallomása, stb.

2015. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Olgika, menj pszichiáterhez. Segítenek, hidd el, nincs baj! Nem bántásból írtam.
2015. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Olgika, menj pszichiáterhez."


Szerinted nincs olyan, hogy szervezett zaklatás?

2015. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem azért, hogy vitatkozzam, vagy bocsánat írjak, de tényszerűen tárgyszerűen csak meg kell, hogy jegyezzem, hogy gyógyszertől, terápiától nem múlt a zaklatás, hanghallás, zörej, testmozgatás, tárgyak előttem való mozgatása, kb. álombéli videók látása, a kínzások. Kérem szépen a feldolgozásban valamit nekem jelent a terápia, de nem múlik a zaklatás, s pont segítségkérés céljából pszichiátrián mondták, hogy lehet szervezett zaklatás ellen internetes, és hatósági segítséget kérni. Ha pszichiátria úgymond léptet az internetes és hatósági segítségkérés irányába, mondja, hogy kérhet, lehet hatósági segítséget kérni, ennyi az ennyi, közli hatósági segítséget kérhet, miért is kell visszadobálni a labdát? Előítélet? Tájékozatlanság? Pszichiátria részéről kérhetek segítséget, már a 112-őt is felhívtam, az Ügyelet azt mondta tegyek feljelentést és ügyeletes megyei tisztet kapcsolt Ő azt mondta továbbítja magasabb szintekre én meg várom Miniszterelnök úrnak írott levelemre a választ, meg a segítséget és bocsánat csak létezik, hogy szenvedek, meg most tán ott tartok, hogy egy életre feldolgozhatatlan.
2015. ápr. 18. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Olgika, logikusan belegondolva, miért zaklatna téged bárki is szervezetten? Te olyan fontos ember vagy? Nem hinném... Mindenki szarik bele, hogy mit csinálsz. Ezt kéne elfogadnod.
2015. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez de durva:


[link]

2015. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, ezt hívják paranoid skizofréniának.
2015. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A rendőrség nem segít, mert nem az ő asztala.... Alkotmány bírósághoz lehet fordulni e-mailben is akár. Nem válaszolnak, de utána néznek.


Letárgyalják egymás közt, hogy mi legyen veled.

2015. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az, hogy skizofrénnak akarnak nyilvánítani az a Dr. Drábik János mindent amit a gondolat olvasásról tudni kell írásából lehet tudni, hogy sablon technika.


Az alkotmány bíróságot egy volt titkosszolgálati katona ajánlotta nekem.


Engem egy Bibliaszól egyház nevű gyülekezet kezdett így zaklatni, amikor le akartak pattintani egy misszionáriusról, akit el akartam venni. Sikerült, mert durva módszer. És nem lehet bizonyítani.


Személyes tapasztalataim az évek során:

1. Ne válts munkahelyet, mert nem nagyon találsz másikat

2. Ne kövesd az utasításokat


Ha megtudok többet, akkor írok még. Épp most kérdeztem meg, hogy mennyi idő mire kiderül, hogy mi a sorsom, amíg elemzik ezt igazságügyi szakértők vagy nem tudom....

Mert a katona akivel épp leveleztem az megszabadult tőle, de hát ő állami alkalmazott.


Lehet, hogy van eredménye, mert láttam azóta körülöttem kormányőrség feliratú felsőben embereket mikor az okmányirodába mentem.


Meglátjuk mi a válasz.


Utoljára a remény hal meg....És nem vagy egyedül az üldöztetéssel. Kitartás.

2015. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, különösen az utóbbi kettőt! A legjobbakat! Még egyszer köszönöm szépen!
2015. máj. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!