Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lenne ha bűnöző lennék?...

Mi lenne ha bűnöző lennék? Nem tudom jó kategóriába irtam-e de remélem igen.

Figyelt kérdés
Nos bünözés alatt gyilkosság, emberrablás, boltok és üzletek kifosztását értem és vagy bank rablást kiváncsi vagyok eltudnának-e kapni időben vagy megúsznám ha ilyesmit csinálnék hány évet kapnék? de tualjdonképpen okom van erre még gondolkodom a dolgon de ki tudja. :)

2015. ápr. 20. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unalmas lehet az a matek óra...
2015. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 qqqxxx ***** válasza:
100%

Es mi lett volna HA ahelyett, h kiirod ezt a kerdest inkabb alszol egyet?


Ekkora ertelmetlen, fiktiv, zavaros kerdest mar regen olvastam itt, pedig szoktak lenni napi szinten durva szellemi melyrepulesek...de ez ?! omfg

2015. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
20 éves felnőtt srác vagyok nem járok iskolába őszintén buktam senkisem tökéletes és valóban elfogok kezdeni embert ölni stb egy vagy két éven belül :) a nevem Richárd és tudom hogy nem hisztek nekem vagy az ilyen gondolkodást őrültségnek gondoljátok (" jajj ez a bolond tulsok filmet néz sokat játszik gtá-t stb.. ") nem befogom bizonyitani hogy én remek bünöző leszek.
2015. ápr. 20. 14:26
 4/61 A kérdező kommentje:
A másik az életemnek így sincs sok értelme és végre döntöttem mégse az öngyilkosságot választom hanem másoknak fogok fájdalmat okozni elveszem mások életét tönkre teszek mindenkit
2015. ápr. 20. 14:29
 5/61 A kérdező kommentje:
Ha eljön az idő :) mindenki hallani fog rólam!
2015. ápr. 20. 14:29
 6/61 anonim ***** válasza:
Richard Ramirez?
2015. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
nem bár elárulhatnám a teljes nevem rengeteg hasonló nevű ember van még az országban de azért hidd el óvatos vagyok :D legyen elég annyi hogy általában nem viccelek és komolyak a szándékaim tehát ha én azt mondom gyilkos leszek akkor az leszek.
2015. ápr. 20. 14:38
 8/61 ConnectCare ***** válasza:
100%

Te Ricsi! Vagy össz-vissz 20 éves. 6 év alatt orvosi egyetemet lehet végezni, de neked azt sem kell, elég valami olyan szakmát elsajátítanod, amiből utána meg tudsz élni. Mondjuk tanulj még 3 évet. Ha jól csinálod, megélhetés rendben.


A családalapítás gondolom még amúgy is távolabbi terv, csajozni huszonévesen meg remekül lehet, szóval ezen a területen sem lehet nagy problémád.


Akkor mégis miért ilyen hülyeségeken gondolkodsz, hogy majd te bosszút állsz a világon, miért nem keresel inkább egy csinosabb 18 éves kiscsajt, viszed el kajolni meg bulizni és takargatod be lefekvés előtt? Miért ide írsz ilyen eget rengető hülyeséget?


Tessék összeszedni magad és rendes emberré válni! :)

2015. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van tanulhatnék sőt ha tanultam volna lustaság helyett akkor lenne szakmám de nekem már fizetős lenne a suli és pénzem meg nincs a szüleim meg nem adnak nos nem a munka nélküli ség miatt akarok bünözö lenni ha csak az lenne a probléma megoldanám a városban van elásott régi ezüst érme és tudom hogy pontosan hol tehát simán lehetnék gazdag is nos igen szerezzek barátnőt eről irtam is ki kérdést hogy komoly kapcsolatot szeretnék ez itt a FŐ OKA annak hogy bünözésre adom a fejem mert nincs lány aki szeretne bulinzi nem járok nem az én stilusom csöndes elzárkózott magamnak való otthon ülő vagyok egyedül a sötét szobában a laptop és a két gép előtt és a család alapitás ha hiszed ha nem itt vagyok 20 éves és már nagyon szivesen lennék család apa nagy szivesen elvennék feleségül egy lányt aki szeret és végre elogad csak hogy sajnos nincs olyan lány amúgy alapjába véve rendes ember vagyok jól is neveltek de kezdem azt hinni rossz világba vagy rossz időbe születtem nehezen illeszkedek be ebbe a társadalomba nem jön össze semmi és komolyan "CSAK AZÉRT fogok bünöző lenni mert egy lány sem képes szeretni engem és velem járni" :) egyébként hülye egy ok de legalább ez még életben tart hogy elfogom érni hogy az országban ne legyen többé szerelem nem lesz könnyű de előbb utóbb ha nem kapnak el megkell hallgatniuk a követeléseim főleg hogy a miniszter elnök is ellesz rabolva és ha nem mond le az én javamra meghal a családjával együtt!!!
2015. ápr. 20. 14:57
 10/61 anonim ***** válasza:
Addig jár a korsó a kútra... Előbb-utóbb elkapnának, és ilyen bűncselekményi kategóriáknál nem ejnyebejnyét kapnál, hanem 10-20 évet fegyházfokozaton, ami sokkal rosszabb, mint a börtön. Hidd el, hogy nem akarsz odakerülni. Ott aztán gondolkodhatnál az öngyilkosságon! (Úgyis kevesen jönnek ki élve.) Inkább tanulj ki valami olyan szakmát, amivel jól tudsz keresni még akkor is, ha keveset dolgozol (pl. asztalos, kőműves).
2015. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!