Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon mikor lesz legális a marihuána?

Figyelt kérdés

#fű #marihuána #joint #afűnemdrog
2015. ápr. 24. 23:31
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
75%

"tönkreteszi az agyat, függőséget okoz"


Vátáfákk?

2015. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
79%

"Ha a gyerekem közelébe hozná bárki, kezét lábát törném az biztos, legális vagy nem. "


Akkor megtermelné magának a kölök.

2015. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
20%
Én nemhogy engedélyezném,egyenesen kötelezővé tenném.Orvosok,tanárok is fogyasztják mellesleg.Az alkoholt mint legerősebb drogot viszont betiltanám!
2015. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
41%
Ja,és itthon soha nem lesz legális,amíg ennyi tudatlan ,megvezetett álszent,és képmutató ember van.
2015. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
77%

Majd ha az LMP kormányra kerül (soha).

A fűtől még nem halt meg senki? Azért ennek nézz utána kicsit jobban, kizárt, hogy még nem sétált senki a busz alá befüvezve... Persze, hogy az alkohol sokkal több embert öl meg, sokkal többen is élnek vele.

Én egyébként azt támogatnám, hogy ha valaki saját maga termel marihuánát, azt kerítésen belül elszívhatja. Ez magánügy, ez nem tartozik az államra, nincs köze a társadalmi érdekhez. Ha ad belőle másnak, akár ingyen is, vagy akár csak kiviszi az utcára, onnantól legyen bűncselekmény.

2015. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 tetro ***** válasza:
89%

02.05

megnéztem. legközelebb kérlek ha hivatkozol valamire, akkor előtte legalább nézd meg te is. az általad hivatkozott elkövető az ötödik. nem a videó első hanem a második felében, és egy szó sem hangzik el arról, hogy marihuánára kellett nekik a rabolt pénz. szóval kérlek ne hazudozz. még akkor se tök részeg vagy esténként...

2015. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
11%
Nem tilos esténként tök részegnek lenni. Nappal sem.
2015. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
42%

Az itt adott jelentős válaszokból tökéleletsen következik, hogy az ország nagy része nincsen képben a témával, számára démonikus dolog a fű, mint a sátáni Mr. Drog kreálmánya.

Pedig én azt nem tartom normálisnak, hogy rendőrségre citálhatnak azért mert volt nálam pár gramm fű és senkinek sem ártottam.

2015. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 tetro ***** válasza:
88%

11.54

nem, de mondjuk tök részegen osztani éjszaka az észt, úgy hogy gőze sincs miről beszél, nem annyira praktikus.

2015. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
13%
Ócska ez az oldal,a búzákat pártoljátok,de aki a drog ellen küzd, azt lefikázzátok. Rohatt libsi búza parasztok.
2015. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!