Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Észak Koreában hogy működik a...

Észak Koreában hogy működik a Kanabisz fogyasztás? (Ott legális)

Figyelt kérdés

Hogy juthatok el oda? Hol vehetek? Mennyiért vehetek?

Tudom, hogy nem lehet oda eljutni csak úgy, mert nagyon ellenőrzik, hogy nehogy valami "rosszat" csináljak és össze-vissza csak úgy nem mozoghatok, mert csakis kísérettel tartózkodhatok ott.



2014. nov. 22. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Most képes lennél a fű miatt elmenni Észak-Koreába? Legális Hollandiában és több amerikai államban is..


Amúgy Észak-Koreába nincs csak úgy bemászkálás. Pekingben szerveznek vezetővel utakat, ott esetleg tudsz csatlakozni, de fehér embert nem szívesen engednek be.


[link]

2014. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igaz, de elhatároztam, hogy én is Kanabisz turista leszek azaz sok országban kipróbálom :) És miért nem engednek be fehérbőrűeket? Ha sikerül oda eljutnom, hogy szeretnék egy kis zöldet is akkor mire számítsak?
2014. nov. 22. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Indulj...minél hamarabb.
2014. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Remélem azt tudod, hogy Észak-Koreában nem lehet kapni füvet. Ha valakit bármilyen droggal elkapnak azt bizony halálra ítélik, vagy ha nem is halálra, akkor több év kényszermunkára egy koncentrációs táborban. Hajrá, menny szívj füvet az éleselméjű hazájában és a bitón végzed :)
2014. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elnézve ezt a kérdést, neked nem kellett Észak-Koreába jutnod egy kis anyagért...
2014. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
North Korea :) [link]
2014. nov. 23. 09:29
 7/8 anonim válasza:
hát én akkor inkább Uruguayba mennék.....észak korea nem egy életvidám hely
2014. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Észak Korea nem egy vidám hely.


Egy, az onnan megszököttek közül - Yeonmi Park beszéde a Dublinban megrendezett One Young World Summiton:

https://www.youtube.com/watch?v=ufhKWfPSQOw


Illetve egy bővebb cikk az életéről:

[link]

2014. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!