Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy 18 éven aluli, de 14....

Egy 18 éven aluli, de 14. életévét betöltött személy hol tud látleletet csináltatni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Hát hol aranyom?


Úgy híjják orvos...

2015. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
92%
Kórházban,balesetin,sürgősségin próbáltad már?
2015. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima körzeti orvos, aztán ha nagyobb a gond, akkor tovább küld beutalóval. De igyekezz, mert a sebek gyógyulásnak indulnak. A kérdésedből gondolom, hogy a szüleidhez valamiért nem szeretnél fordulni. Mond el mindent az orvosnak, ő tudni fogja mi a teendő.
2015. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Ott ahol egy 48 éven aluli, de 36. életévét betöltött személy.
2015. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

. Háziorvos/ ügyeletes kórház ambulancia

2. meg fogják kérdezni, hogy mi történt. Mondhatod azt, hogy "elestem" de akkor az lesz dokumentálva.

3. Nyolc napon túl gyógyuló sérülés esetén, ha azt más okozta jelzik a rendőrség felé, ilyen esetben hivatalból kötelesek eljárni, tehát ez nem magánindítványos, mint a nyolc napon belüli.

4. Ha nyolc napon belül gyógyuló a sérülés (azaz nincs törés vagy repedés) akkor te kérhetsz látlelet az valóban olyan 3000 Ft körül van. Ha nyolc napon túl gyógyuló a sérülésed és elárulod, hogy hogyan sérültél meg, akkor a rendőrség hivatalból kikéri az orvosi látlelet és véleményt a téged ellátó intézménytől.

5. Ha törésed van, de nem árulod el, hogy hogyan szerezted, akkor tök fölösleges olyan látleletet kérni, amin az szerepel, hogy "otthonában elesett"

2015. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 meszigabor válasza:
Hááát nem tudom szerintem a KÓRHÁZBAN!!! :D :D :D
2015. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!