Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A jogszabályok szerint 16....

A jogszabályok szerint 16. életévét betöltött, de 18 év alatti személy hogyan utazhat el egyedül Londonba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt szülői engedély szükséges-e, stb...

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. márc. 22. 17:36
 1/7 Jurij Orlov válasza:
Igen hamis papirokkal :)
2012. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Atilla! Ne trolkodj ;)


Kedves kerdezo!

ha van szemelyid,penzed kimehetsz,csak kotekedni fognak....

kell meghivo kintrol :)

2012. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Francesco92 válasza:
nincs semmi akadálya ha meg vannak a papirjaid.csak viselkedni kell...meg attól függ hogy mit akarsz....ha meg zsarukkal talalkázol akkor jó duma hogy csere diák vagy:D:Dés ennyi....de ha meg elkapnak és nincs semmid,hogy hol vagy mit csinálsz akkor szivás:)
2012. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen azt én is tudom, hogy személyi és pénz kell.

Igazából amire kíváncsi lettem volna, az az, hogy kell-e vacakolni ilyen gyámügyes papírokkal, szülői engedéllyel? mert az egyik ismerősöm valami ilyesmivel ijesztgetett, hogy csak akkor mehetek ki, ha benyújtunk valami kérelmet a gyámhatóságnál. Ez igaz? egyébként meghívó szerzése sem gond, a 2 nővérem kint él... hozzájuk mennék.

2012. ápr. 4. 18:29
 5/7 A kérdező kommentje:
jah és fél évnél kevesebb időre, tehát vízum sem kell.
2012. ápr. 4. 18:30
 6/7 anonim válasza:
Semmi nem kell :) enis jarok ki... :)
2012. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld kéz :)
2012. ápr. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!