Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy a fenebe lehet igy...

Hogy a fenebe lehet igy tonkretenni valakinek az eletet? 4-5 ev borton telefonos fenyegetesert? (Ongyilkos polgaror)

Figyelt kérdés
Kb. mintha lecsuknanak engem mert a neten beszolok valakinek.
2015. máj. 9. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

3 évet kapott.

És a video elején úgy kezdi, hogy megérdemli, és hogy nem lett volna szabad megtennie.

Meg az isten szerelmére, polgárőrként nem fenyegetünk senkit! Hülye volt, ennyi.

2015. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ő is hiábs, azért ami vele történt, de azért vicc, hogy ha az uzsorás fenyegeti valakinek a családját akkor nem kap semmit, ha az uzsorást fenyegetik, azért meg 3 év jár.
2015. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nem fenyegetésért, hanem félmilliós zsarolásért és volt függőben egy másfél éves felfüggesztettje amit csalásért kapott.
2015. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor sem ertem, 1 havi berem az nem sok, annyiert lecuskni valakit 3 evre??
2015. máj. 9. 11:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért nem csak szóbeli fenyegetésről van szó. Ő zsarolt is.

Mellesleg én azon csodálkozom hogy az uzsorást nem büntették meg, a polgárőrt viszont igen.

2015. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre saját magának kereste a bajt, úgy, hogy volt mellette egy felfüggesztettje... mégis mit képzelt, nem értem. Polgárőrként érthetne annyira a joghoz, hogyha valakivel bajunk van azt nem zsaroljuk...
2015. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt kapta amit megérdemelt. Fel kellet volna jelenteni a z uzsorást nem pedig fenyegetni meg megzsarolni úgy h közben 1,5 éves felfüggesztettje volt csalásért.

A másik meg az h amikor kell a pénz jó az uzsorás ám mikor már vissza kell fizetni meg a kamatot is akkor már pfeej gonosz uzsorás pedig kétlem h fegyverrel kényszerítette volna a barátját arra h vegyen fel pénzt és gondolom tájékoztatta h mennyit kell vissza fizetni.

2015. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt a gáz valóban az, hogy az uzsorásnak volt egy rendőr haverja, aki simán elintézte, hogy lehallgassák a polgárőrt.

Aztán őt elővették, az uzsorás meg megúszta.

2015. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, én nem mélyedtem bele a hírbe, és a felvételt sem néztem végig, de honnan lehet tudni, hogy az uzsorás nem kapott semmit? Gondolom, azt egy másik ügyben vizsgálták, tárgyalták
2015. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezen kívül nem a fenyegetésért, ami zsarolás volt, kapta a 3 évet, hanem a felfüggesztettel együtt ennyi, amit ugye csalásért kapott. Nem zsarolni kellett volna az uzsorást, hanem feljelenteni, és akkor még mindig élne.

Ez az ember bűncselekményeket követett el, nem egy angyal volt, és ezek következményei elől menekült az öngyilkosságba, nem gondolva a szeretteire, családtagjaira sem.

Egyébként a zsarolás büntetési tételének is a legalját kapta.

2015. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!