Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fenyegetésért milyen büntetés...

Fenyegetésért milyen büntetés jár? ( többi oda lent)

Figyelt kérdés
Volt barátom megfenyegetett interneten keresztül ! Családomat megöli ... a mostani barátomat beleírta hogy a rendőrségtől sem fél nyugodtan feljelenthetem leüli az életünket stb . Bevittem a rendőrségre kb már 1 hónapja nem rég hallgatták ki a 3 tanút ,az egyiküknek mondta hogy megfog verni engem meg a bandámat ő ezt el is mondta a rendőrségen . Milyen büntetés fog járni szerintetek ez miatt ?
2011. márc. 19. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Távolságtartás,ha megszegi és a házatok közelébe megy,akkor meg a dutyi!
2011. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viszont,sajnos a rendőrök nem lesznek mindíg a ház elött...
2011. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de kaphat ilyen lábra rakós szart vagy nem tom mit
2011. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a rendőrség nem tesz semmit, védd meg magad!
2011. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pénzbírság lehet belőle kb. 200ezerres nagyságrendben. Amúgy meg ha mégis a házad közelébe megy akkor hívd ki a rendőröket.
2011. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok. Viszont én a barátnőm érdekében fenyegettem meg valakit (egyébként aki a fenyegetett az meg is verte a barátnőm), ellenben velem mert én nem bántottam.

Mégis feljelentett engem, hiszen csak annyit akartam elérni hogy ne bántsa. Most meg lehet hogy szívok én is. Cserébe én azzal jutalmaztam hogy (immár a volt) barátnőm és az illető megsérdődött személy se hall felőlem többé mert minden kapcsolatot megszakítok köztük és köztem. Nem tudnak majd elérni és ez nekem sokat számít mert legalább nyugtom lesz. Persze azt nem említette meg senki hogy ha aznap ott vagyok a barátnőmnél akkor én is kikapok. Hogy ha lemegy az ügy, ígérem megírom a történet végét. pár napja vették el emiatt a vagyonőri igazolványom, így egy jó állástól buktam most el.

25/F

2012. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!