Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Két kérdés: Miért volt ma az...

Két kérdés: Miért volt ma az Erzsébet téren (BP) vértócsa? Ha feltöltök róla egy képet Facebookra bűncselekményt követek el?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy követnél már el :D
2015. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
5%

Bűncselekmény, mert sérti a vértócsa személyiségi jogait (kivéve ha megkérdezed a vértócsát, és beleegyezik).

Am. azért volt, mert valakinek nem volt betétje, nem jutott el a wc-ig és odamenstruált (szerintem).

2015. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elég nagy volt, ha baleset volt akkor az illető a nyaki verőerét sértette meg...
2015. máj. 9. 20:46
 4/8 anonim válasza:
Biztos, hogy vér? Nem lehet pl. meggylé, vagy paradicsomlé? Vagy piros festék kiborult?
2015. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

"Elég nagy volt, ha baleset volt akkor az illető a nyaki verőerét sértette meg..."


Bzmeg te jelentkezhetnél anatómia professzornak a helyszínelőkhöz. Sosem láttam még ekkora szintű tudást, hogy valaki egyetlen vértócsából elsőre megállapítja mije sérült a parasztnak.

2015. máj. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves beszólogató... Arra utaltam, hogy nagyobb volt a vértócsa mint egy sima balesetnél, ha csak az nem valami abszurd baleset volt ahol nem tudom hány liter vér kiömlik.

Amúgy nem anatómiaprofesszor, hanem orvos vagyok...

2015. máj. 10. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Vértócsát fel lehet tölteni,semmiféle jogi következménye nincs.Jómagam nem tudom mitől volt a vértócsa,nem láttam.
2015. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Max A. Eltávolítják B. Kitakarják

Mert durva tartalom.

Én személy szerint nem örülnék, ha reggel amikor felnyitom a Facet az első dolog amit látnék, ez volna. Ezért szokták kitakarni a tartalmat és aki akarja, megnézi.

2022. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!