Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy kezdo ugyvedjeloltnek...

Egy kezdo ugyvedjeloltnek mennyi a fizetese netto?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 13:13
 1/4 tomala ***** válasza:
100%

Nehéz erre választ adni, elég nagy a szórás, tekintetbe véve, hogy - ahogyan ez nemrég a napi politikában is téma volt - egyes ügyvédi irodák a jelölttől kérnek pénzt, hogy ott tölthessék a jelölti időszakot, miközben meg nyilván vannak irodák, amik normálisan fizetnek.


Ahol én voltam, ott a közelmúltban 130-160 nettót kaptak a jelöltek, de volt is melójuk bőven.

2015. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ConnectCare ***** válasza:
Ha jó fejek, kapsz azután is valamennyit, ha általad kerül az irodához valamilyen ügy.
2015. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyit adnak. Szabad a piac, nincsenek előírások.

Nekem semennyi nem volt, sőt, fizetnem kellett a járulékokat. Később minimálbér volt, majd szintén kicsit később a minimálbér mellé bérlet.

2015. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Persze a minimálbér alá nyilván hivatalosan nem mehetnek, csak úgy értem, hogy nincs előírás, hogy nincs pl. bértábla, vagy ilyesmi.)
2015. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!