Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudtok mondani, olyan ügyvédet...

Tudtok mondani, olyan ügyvédet aki a fogva tartási körülményekkel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Pl. Magyar György, de ő úgy tudom már nem vállal egyenlőre

2015. máj. 17. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az összes büntetőjogász. Google a barátod.
2015. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen Google a barátom és nyilván mindenki megtudja csinálni. De nyilván nem mindegyik úgy csinálja, hogy "jutalékot" kér... Hanem gondolom előre kell fizetni...
2015. máj. 17. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
így is túl jók a körülmények.. nem értem. bűnözőknek börtönben a helyük. és én keményebben bánnék velük..
2015. júl. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

minden embernek megvan a joga hogy olyan körülmények között legyen amilyen elvárt...

nyilván akik ebben nincsenek benne ezt úgy sem értik meg soha, és gyűlölködnek.

Egyébként nem csak gyilkosok, erőszakos emberkék vannak a Büntetés Végrehajtási Intézetekben.

De lényegében szerintem ha pl. te véletlen oda kerülnél, kitudja a jövőben mi történne, nem biztos hogy örülnél neki, ha a szemed elkezdene romlani, ha egy légtérbe kellene nyáron lenned a WC-vel amit csak egy függöny takar el... Vagy egy mondjuk 12 fős zárkában 17-en lennétek. Szétcsipkednének a poloskák. És sorolhatnánk tovább. Bár itt inkább az a lényeg, hogy kevés a férőhely és még is ami egy ember számára kell mint férőhely nincs meg...

2015. júl. 3. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!