Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Eltort a Deichmannban vasarolt...

Eltort a Deichmannban vasarolt tornacipom mindket talpa, masfel honap hasznalat utan. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ha visszaviszem, visszakapom az arat, kicserelik, levasarolhatom vagy bevizsgaljak? Javitani szerintem nem lehet. Mire szamithatok toluk?
2015. máj. 21. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Határozottan kell fellépni. Van rá szavatosság, magyarán vélelmezni kell, hogy a hiba már vásárláskor fennállt, kutya kötelességük átvenni és megjavítani. Nyilván ez itt nem fog működni, szóval adják vissza az árát (nincs ilyen marhaság, hogy levásárlás, a pénz vissza kell adni, s majd TE eldöntöd, hogy levásárlod vagy sem).

Ha nagyon okoskodni akarnak, mondd nekik, hogy adják írásba, hogy nem veszik át, nem cserélik ki, mellette kérd el a vásárlók könyvét és írd le a problémád részletesen, és irány a fogyasztóvédelem.

2015. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szamomra ez ismeretlen terep es elegge mulya vagyok. De muszaj lesz a sarkamra allnom, ha akadekoskodnak. Koszonom a segitseget. :)
2015. máj. 21. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan a garanciajegy és a számla, akkor szó nélkül kicserélik vagy visszakaphatod az árát. Nem kell ehhez a sarkadra állnod, ők tisztességes cég.
2015. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban így volt, csak szerintem megrémített az a sok-sok negatív Tékozló Homár cikk. Bár valószínűleg jobb érzés a másik felet lejáratni a nyilvánosság előtt, mint megírni azt, ha valaki jól járt...:)
2015. máj. 22. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!