Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri a Deichmannban vásároln...

Megéri a Deichmannban vásárolni a cipőt vagy ugyan úgy beázik?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ, milyet veszel
2015. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem bőrcipőre gondoltam hanem igazából akármi másra max 7000-ig
2015. márc. 13. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:

addig beázik

a műayag, műbőr az nem vízhatlan

2015. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Én csak sz*r cipőt vettem eddig a Deichmannban. Soha többet nem fogok ott vásárolni. Kb havonta vittem vissza a cipőket, mert mindig szétjöttek. Aztán a vége fele meg mindig csúnyán néztek rám, hogy "megint itt van már ez a problémázó nő". Így úgy döntöttem, hogy soha többet nem veszek Deichmannos cipőt.
2015. márc. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honnan éri meg cipőt venni?
2015. márc. 14. 08:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden cipőm a Deichmannból van... Ami olyan anyagból van, ami beázik, ajánlanak hozzá vízlepergető sprayt. Nekem van egy flakonnal itthon, évente kb 2x befújom vele a cipőket, semmi bajuk sincs. Egy cipőm kezd már szétjönni, de több mint 3 éve hordom, télen-nyáron.
2015. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Deichmann-os cipőket. Nem fog beázni esőben, sőt én volt hogy pocsolyába is beleléptem mert nem tudtam kikerülni, és nem ázott be, pedig 5990 Ft-os műbőr cipő volt. Az ilyen nubuk hatású textilbőrcipők viszont beáznak, hiába a csoda impregnáló spray.
2015. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!