Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Postás ellen hol élhetek...

Postás ellen hol élhetek panasszal?

Figyelt kérdés

A postásunk, aki rendszeresen hozza nekünk a leveleket stb. mérhetetlenül arrogáns, bunkó velem. Valószínűnek tartom, hogy azért, mert mikor én veszem át a leveleket akkor nem adok neki borravalót, a szüleim viszont adnak neki. De mégis mire adjak neki? Arra, hogy egy büdös bunkó paraszt? Még mit nem... Különben is kap fizetést. Nekem sem ad senki semmit az irodában, amikor megírok egy kódot és működik, mégsem bunkózom senkivel. Azért kapom a fizetésem.

Lényeg a lényeg: hol tehetek a postás ellen panaszt a minősíthetetlen viselkedéséért? Kérelmezhetek olyat, hogy valaki más hordjon levelet helyette ezen a környéken?


2015. máj. 26. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Meglepő válasz fog következni:


a postán.


Igen, kérvényezheted, hogy más hordja ki a leveleidet, már ha a postán meg tudják oldani.

2015. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Borravaló a postásnak??? Ilyet se hallottam még


Kit érdekel, hogy bunkó, ha végzi a munkáját

2015. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Engem speciel érdekel.

Azt én is gondoltam, hogy a postán, de ott hol?

2015. máj. 26. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
A zöldségesnél, hol máshol?
2015. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj egy szépen megfogalmazott levelet, amiben kitérsz rá, hogy "bunkó" a postásotok. Neved címed, elérhetőséged szerepeljen rajta. Ezt add le bármelyik postán. Bár látszólag úgy fog tűnni, hogy foglalkoznak vele, a kutyát nem fogja érdekelni, de legalább neked elmegy vele fél órád. Vagy több. Ráadásul a postást sem fogják lecserélni ez miatt, főleg most, hogy jóformán hiányszakma lett ez is, mert a kutya se akarja ennyiért csinálni. Így a bunkókra is szükség van.
2015. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2016. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!