Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol lehet panasszal élnem az...

Hol lehet panasszal élnem az észak-alföldi regionális munkaügyi központ ellen?

Figyelt kérdés
mivel egy sumák szemét banda az egész!a képzésekről rendszeresen félretájékoztatnak!!minden bizonnyal nem ok nélkül!!
2010. márc. 16. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdésed.Én is hozzájuk tartozom (Nyíregyháza).Nekem mindig azt mondják, nem indul most tanfolyam.Érdeklődjek a jövő hónapban.Minden alkalommal ezt mondják.A legutóbbi jelentkezésemkor pedig volt pofája azt mondani az ügyintézőnek, hogy soha nem indult ennyi tanfolyam mint tavaly.Lehet, hogy pofára megy ez is.
2010. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mai tapasztalatom:

Angol nyelvi képzésre jelentkeztem már MÁRCIUS ELSŐ HETÉBEN!!az első adódó lehetőséggel miután kiirták a képzsésben elvégezhető tanfolyamok listáját.Jelentkezésemnél az ügyintéző azt mondta, hogy majd hónap végén kell jelentkezni AZAZ MÁRCIUSI HÓNAP VÉGÉN.Mai napon,gondolván arra, hogy később több jelentkező lesz, bementem érdeklődni, hogy van-e már pontos dátum."Hát az angolra már a jelentkezőket is felvették" erre én már kicsit idegesen:

-"de az, hogy mikor azt mondták március végén kell jelentkezni??"

- már megtörtént a felvételi sajnos.Ennyivel lezárt..

Ok!Fogtam és mentem az információs pulthoz ezen rossz tapasztalatommal.2-3 perces feszült beszélgetést a hölgy ennyivel zárt.

"JÓ HELYEN KELL LENNI JÓ IDŐBEN"

hát köszönöm szépen!!szóval ha valaki tud segiteni hol lehet panasszal élni én fogok is!remélem minél több ember veszi majd a fáradtságot és elmondja a sok negativ tapasztalatát!!POFÁTLAN MUKNAÜGY!!

2010. márc. 16. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Húú.. ilyen problémám nekem is volt már a délalföldivel.
2010. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van JÁSZBERÉNYben is!!! Mi is az észak-alföldihez tartozunk. A roh@dt anyjukat tényleg! Nem elég, hogy 8 hónapja nincs munkám, pályakezdőként nem jár semmi támogatás (ne értsetek félre, nem segélyre pályázom, de szörnyű milyen sok pénzbe került nekem/szüleimnek az iskola) Semmi lehetőség nincs itt dolgozni!
2010. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hatvanban is így van. Ismerősök, haverok, barátok kapják meg az ilyen képzéseket.
2010. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

menjetek fel a munkaügyi központ honlapjára

www.afsz.hu

itt minden képzést megtaláltok

2010. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem a képzés keresésével van a gond, hanem azzal, hogy lehetetlen bejutni!!
2010. márc. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!