Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van olyan törvény amely...

Van olyan törvény amely kimondja hogy ha a tanár X időn belül nem javítja ki a dolgozatot akkor azt a diák nem köteles elfogadni?

Figyelt kérdés
Mármint ellenőrzőbe beírni a jegyet stb.
2015. máj. 26. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Három héten belül kell kijavítania, azt nem lépheti túl.
2015. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
biztos van valami erre vonatkozo meghatarozas, hogy mennyi ideje van kijavitani, de szerintem ezt soha, sehol nem tartjak be. egyreszt, mert 3 heten belul azert altalaban kijavitjak a dolgozatot, ha meg nem, akkor meg azzal se foglalkozik senki.
2015. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Elvileg van, de annyira nem érdemes ugrálni miatta, mert utána a tanár ott fog kicseszni veled, ahol tud, az pedig nem kellemes.
2015. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Törvény egészen biztos hogy nincs rá.
2015. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Belső ajánlások vannak, de ez erősen függ az iskolától.

De -amellett, hogy eddig minden dolgozatot néhány nap alatt kijavítottam - nem hiszem, hogy diák megmaradna a talpán, aki szóvá tenné, hogy késtem vele.

Ha valakit le kell rontani, vagy meg kell buktatni, ok mindig lesz rá. Ezt ne feledd...

2015. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

A házirendben szokás általában feltüntetni, ha jól emlékszem. Hasznos olvasmány egyébként, érdemes elolvasni.


5:

Remélem csak vicceltél.

2015. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk szerintem 2 hónapos késés is volt de attól a tanártól mindenki fosik.
2015. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
52%
Biztos van határidő de ha ez nem sorozatos nem hiszem, hogy jó ötlet pattogni. Meg nyilván nem érdekelne, ha egy várható ötösről lenne szó :D
2015. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Van ilyen, de azt nem tartalmazza, hogy a diák nem köteles elfogadni. Az attól még érdemjegy. A dolgozatok javítása az SZMSZ-ben van, mint a tanár kötelessége. Ha nem végzi, akkor figyelmeztetést követően fegyelmi intézkedést vonhat maga után. Tehát max. kirúgják (de csak ennyi miatt nem fogják, csak szólnak neki, hogy iparkodjon).

Egy tanár

2015. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

"Ha valakit le kell rontani, vagy meg kell buktatni, ok mindig lesz rá. Ezt ne feledd..."


Te egy kiváló szakember lehetsz...

2015. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!