Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hitlernek öltözés, a Führer...

Hitlernek öltözés, a Führer rajzolgatása, képeinek kinyomtatása, poszterként való használata (a belvárosban nemrég egy csomó ilyen volt is, rózsaszín ruhában), stb. legális, ha mindezek a horogkereszt és egyéb önkényuralmi jelképek NÉLKÜL történnek?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm, a válaszokat pedig előre köszönöm.

2015. jún. 15. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, ha azzal, akkor is, ha arra hivatkozik valaki, hogy művészeti ábrázolás. Művészi szabadság van, nem lehet bekorlátozni a művészetet. Van, aki szerint az a művészet, hogy a pinájával fest, vagy, aki szerint meg a rózsaszín pólóra nyomtatott Heil Kitty. Az utóbbi még cuki is.
2015. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, bár ez azért már valami mániákus betegséget jelez...
2015. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem baj, a lényeg az, hogy ezek szerint szabad.

Köszönöm, mentek a zöld kezek. ☺

2015. jún. 15. 10:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez persze csak hipotetikusan mondtam el, a gyakorlatban nem biztos, hogy elfogadják ezt az érvelést. Bár nem értem. Tele szeretnéd ragasztgatni a belvárost ilyen képekkel? :D
2015. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%
Legálisnak legális... csak ha hülyének néznek érte, akkor ne csodálkozz...
2015. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
á szóval te rajzolgatsz ilyeneket?a plakátkommandó már nyomoz az ügyben. [link]
2015. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hitlernek öltözés, Hitler lerajzolása, kinyomtatása, poszterként való kihelyezése mind legális. Ha olyan egyenruhában áberázoljuk, amin horogkereszt vagy SS jel van, akkor illegális közszemlére tenni, de otthon nyugodtan.
2015. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy akarom teleragasztgatni a belvárost (nem oda valósi vagyok), csak mikor egyszer arra jártam, szemet szúrtak a képek.

S az a Hello Kitti-féle alkotója sem én vagyok.

Kicsit félre érthettetek, eszem ágában sincs bármit is csinálni, mint említettem, csak érdeklődtem.

2015. jún. 15. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Öltözz Sztálinnak , vagy maradj a Che Gueverás plakátoknál. Hidd el, akkor nem fog senki hülyének nézni..
2015. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!