Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megteheti? Részletesen lentebb...

Megteheti? Részletesen lentebb kifejtettem.

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy felvettem a kapcsolatot a gyámhatósággal segítségkérés ügyében (gyermekemmel való kapcsolattartás ügyében volt kérdésem) telefonon. Ma délután volt férjem sms-t írt, miszerint: "hallottam, hogy hívtad ma a gyámügyet..." Rákérdeztem, hogy ezt honnét tudja, mire azt válaszolta, hogy ott járt ma ő is és az ügyintéző elmondta neki. Valóban megteheti egy hatósági alkalmazott, hogy tájékoztassa a volt férjemet arról, hogy milyen kérdéssel hívtam fel ma a gyámhatóságot? Köszönöm szépen a válaszokat előre is!
2015. jún. 17. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a láthatás a kéz SZÜLÖ közti ügy, ezért természetesen a másik félnek is tudnia kell róla, azaz az ügyintézönek szólnia KELL!!!
2015. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg is kell tennie, ha te segítséget kértél tőle a láthatás ügyében. Ha nem hallgatja meg a volt férjedet is, akkor nem tud semmit tenni az ügyben. Nem intézkedhet csak az egyik fél véleménye alapján.
2015. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2015. jún. 17. 17:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Részletesen leírom: 1 hétre megkaptam a lányomat nyáron. Arra az 1 hétre az apa feltételeket szabott nekem, többek között, hogy a nap valamely szakában (ezt ő fogja megválasztani és nekem nem mondja el előre) felhívja a lányunkat telefonon, amíg nálam tartózkodik, és nem éri el, akkor azonnal eljön érte hozzám és hazaviszi. Megírtam neki, hogy rendben, hívhatja, de ezt este 6-7 között tegye meg. Erre válaszul azt kaptam, hogy mégis hogyan gondolom ezt, majd azt ő fogja megválasztani, hogy mikor fog telefonálni. Ezért felhívtam a gyámügyet, hogy ilyen esetben mit lehet tenni, hogyan tudnám ezt rendezni. A gyámügyes hölgy javasolta, hogy írjam meg az apának, hogy ezért és ezért szeretném, ha meghatározott időben hívná a lányunkat. Ezt megírtam az apának.
2015. jún. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!