Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bolti lopás esetén 5000 Ft...

Vadmeggy kérdése:

Bolti lopás esetén 5000 Ft alatt megbüntethetnek pénzbírságra, vagy csak leszidnak, hogy ejnye bejnye?

Figyelt kérdés
[link] -->ez alapján csak feltartóztathatnak, de nem csinálhatnak semmit. (Retardáltak kíméljenek a cigányozzással és miért akarsz lopni válaszokkal) Csak kíváncsiságból kérdeztem.
2010. márc. 1. 17:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem én szoktam lopni. hanem az osztálytársaim! Akiket meg is vetek emiatt,de nem mindegy szerintem, hogy az ember hol lop. Úgy gondolom, hogy aki a Teszkóbol lop az megbocsájható mert milliókat zsákmányolnak a magyar emberektől és ezt a pénzt külföldre kiviszik, vagy mégtöbb tescot épitenek belőle,míg egy kis ABC-ben épp hogy megélnek a tulajdonosok.
2010. márc. 2. 00:13
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Én meg bedarálnám az atomhulladékba, aki elvinne paksra akaratomon kívül!
2010. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hogy komoly választ is kapj: a 20.000 Ft alatti lopás szabálysértés és a polgármesteri hivatal fog eljárni veled szemben.
2010. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
bocs,de itt mindenki le van maradva.január 1-től elméletileg köteles eljárni a rendőrség a 20ezer alatti lopások esetében is.az eddig volt, hogy a polgármesteri hivatal kiküldte a csekket.
2010. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mostmár nem csak ejnye-bejnyét kapsz hanem elzárást és pénzbüntetést!Én bizt. őr vagyok és örülök ennek a törvénynek!!!!:)
2010. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 EliteHackX válasza:

te ez a cigány orbán nem fog megállítani hacsak van

egy késed v pisztolyod

2011. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
mi van ha lopok egy üveg szar vodkát és ott hagyom a pénzt (18 alatti) Szerintetek nagy baj lenne belőle. Nem akarok lopni de érdekel...
2013. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!