Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A maffiózókat, hogy nem...

A maffiózókat, hogy nem sikerült soha elkapni?

Figyelt kérdés
Ott van pl Al Capone. Mindenkit tudta mit csinál, mindenki tudta, hogy embereket mészárol mégsem kapták el soha pedig nem is titokban csinálta tevékenységeit.

2015. jún. 21. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó embereket kell lefizetni. Meg nem a főnök végzi a piszkos munkát, még ha el is kapnak egy maffiózót az nem fog a főnöke ellen vallani ha élve akar kijönni a börtönből vagy szeretné élve látni a családját.
2015. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindig 1 lépéssel a hatóságok előtt kell járni, ehhez meg nem nehéz besúgókat találni.
2015. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy te milyen könyvet olvastál Caponéról, de igenis elkapták és börtönben halt meg.A legnagyobb maffiafőnökök nagy részét is elkapták és börtönben végezte.
2015. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert nagyon sok a pénzük, gyakorlatilag milliomosok, milliárdosok.


Ha te mondjuk rendőr vagy, és ígér 5 millió forintot a maffiózó, hogy fogd be a szád, akkor te is elgondolkodnál, hogy elfogadd-e a pénzét, ahogy a legtöbb átlagember.

2015. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ahhoz, hogy mondjuk egy gyilkosságot eltusolják 5 milla nem elég, mert másodpercek alatt elmenne, akkor is ha értelmes dolgokra verném el a pénzt.
2015. jún. 21. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
5: Valamilyen balhé kapcsán olvastam, hogy bizonyítékokat vitt el az akkori rendőrfőnök a helyszínről, aki mostanában elég magas szinten van a politikában. Nem akarok pert a nyakamba így konkrét nevet nem mondok, de ott sem ingyen csinálta azt, amit.
2015. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Indok kell a letartóztatáshoz, az hogy én tudom, hogy ő az, annyi nem elég. Kellenek bizonyítékok és tanúk is, akik természetesen vállalják a tárgyalást is. A mindenki tudja alapon senki sem ítélhető el.
2015. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vesztegetés és fenyegetés a fegyverük. Tanúk, rendőrök, hivatalos személyek dönthetnek: Egy "kis zsebpénz" és csendben maradnak, vagy "jobb" esetben csak ők halnak meg, rosszabb esetben a családjuk is. Bár ez inkább régebben volt "divat". Jelenleg olyan magas körökben vannak embereik, hogyha felbukkan egy név, a nyomozás "fennakad". Japánban is például a Yakuzának sokáig megállapodása volt a rendőrséggel, hogy nem ütik bele az orrukat semmibe, cserébe segítenek kisebb bűnözők lekapcsolásában, és biztosítják a turisták védelmét. Bár ez elméletben felbomlott, hasonló megállapodás nagy valószínűséggel még mindig van.
2015. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy ez csak úgy jutott eszembe, hogy ismerősöm öccsével néztük a Keresztapát és megkérdezte, hogy a rendőrök hogy lehetnek ilyen bénák, hogy még nem kapcsolták le amire válaszoltam, hogy a valóságban ez nem így megy mire nekem is kiugrott a fejemből, hogy vajon hogy csinálják és értem én hogy lefizetnek ezt-azt, de nem lehet az egész világot megkenni, mert annyi pénz nincs.
2015. jún. 22. 22:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézz egy kicsit utána.Toto Riina, John Gotti, meg még rengeteg olyan hatalmas keresztapa van/volt akit elkaptak és a börtönben halt meg vagy még most is tölti a büntetését.
2015. jún. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!